reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

hej girls!!

ja piernicze to juz 5 miesiecy minelo, jak watek powstał :) Ale jest duzo dzidziusiów :) niesamowite.. jak ten czas szybko leci.... juz LUTY 2012 :)
wiem, ze nic odkrywczego nie pisze, ale jak czlowiek żyje w ciągłym pędzie to tak jest :|

mam nadzieje, ze wszystkie staraczki doczekają się foselek :)
u mnie już 6 cykl starań :) oby już ostatni..;) eeee nie wierze..... coś mi się wydaje, że jeszcze kilka miesięcy... no ale zobaczymy :) czas pokaże :)

dziewczynki! dużo zdrówka :) fajnie sie was czyta!! :) jesteście super!:):)

pozdrawiam, n.
 
reklama
Ciezko sie was nadrabia z rana laski ale dobrnelam do konca

Rozia, Malami widze ze razem zaczynacie cykl trzymam kciuki i prztulam.

Zagubiona piesek boski:laugh2:

Lori no to teraz juz oficjalne gratki spokojnej ciazy kochana


U mnie szyjka troche wyzej niz wczoraj, tylko sluzu jakos ni ma....

A matka madzi do normalnych napewno nie nalezy:no: ciekawe czego jeszcze sie dowiemy.....
 
ja mam pytanie do ciężarówek bo właśnie przeglądam allegro :)

czy wy zaopatrywałyście się w nowe biustonosze bo ja stanowczo będe zmuszona bo mi cycki rosną w szalonym tempie i zastanawiam nad takimi już praktycznymi do karmienia hmmmm co o tym myślicie?
 
Lori- ja zdecydowanie nie będę musiała wymieniać ;) moje może powiększyły sie mikroskopijnie, ale przy tym ujemnym rozmiarze to wystarczy z obecnych staników wyjąć jedną warstwę poduszeczek by było dość miejsca ;)
 
reklama
Do góry