reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Dziewczyny- ja proponuję sie nie emocjonować i nie denerwować, bo nie jest nam to potrzebne- ani ciążarówką, które mogą zaszkodzić dzieciątku, ani starającym się, którym prolaktyna skoczy i progestron zablokuje.
Więc przelączcie kanal i same pozytywne fluidy tu przesyłać ;)))

justynka- może sie przesunęła. Karolekk też miała miec niby bezowulacyjny cykl, nawet z monitoringu owu tak wynikalo, a owulka była ok 40 dc a później II, więc uszy do góry. to forum pokazuje, że nigdy nie ma beznadziejnych przypadków. :)))

A gdzie Wiewióra?
 
reklama
karolinka - masz rację...lepiej nei słuchać takich rzeczy :-( .... kurcze a ja leże i boli mnie głowa :-(

cały czas wam tu marudzę ...
 
Gosiulek Ja tez od razu jak zobaczyłam avatar Roszpunki to od razu mi przed oczami staneła Emy !!!!!!!!!!!!!!!! I co pisze Roszpunka to przypomina mi sie biedna Emy :-(
Malami- cholibka :( straaaaaaaaaaaaaaaasznie mi przykro kotek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buuuuu......... ale przed Tobą wpsniały wyjazd z mężem wiec napewno oderwiesz sie od mysli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lori najpiękniejszy pęcherzyk na świecie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) cieszę sie !!!!!!!!!!!!!

Co do tej kobiety to naprawdę Ja nie mam słów :( :-( ja nie wiem jak to dziecko mogło jej wypaść z rąk, poza tym od początku coś było z nią nie tak, ale nie spodziewałam sie ze tak sie tak historia zakonczy :-( coś okropnego :( :-( nawet nie chce myslec o tym !!!!!!!!!!


Póżniej nadrobię resztę bo jak zwykle w locie wpadam na chwilke !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Całuje Was słoneczka każdą z osobno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
lori marudz marudz hehe

wiecie co a ja nic nie rozumiem juz pamietacie pisalam wam o tej cukrzycy ciazowej z testu w lab wychodzi ze jestem zagrozona od kilku dni robie pomiary glukometrem i na czczo mam 86 norma do 90 po jedzeniu godz 92-109 (nnorma do 120) dodam ze jem normalnie :baffled::baffled: to kurcze skad tamte wyniki
 
Gosiulek tak dziękuję, pisała mi priv :) super ze o mnie jeszcze pamięta :-D :))))))))))))))
 
reklama
zzagubiona- wszyscy się czasem mylą ;))) najważniejsze, że jest oki.

z drugiej strony- wujek mojego m mierzy sobie poziom cukry i zawsze ma wysoki. jak zmierzył nam wszystkim po kolei (beze mnie- ja sie nie dałam, bo igly nie zmieniał) to wszyscy mieli wysoki, więc nie wierzę w ten aparat ;)
w laboratorium stwierdzono, że cukier mam nawet ciutke poniżej normy ;)))
 
Do góry