reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

ja też oglądam rozmowy w toku- nie tylko my mamy głupawkę to raz , a dwa zawsze jak widać trzeba mieć nadzieję
 
reklama
Dzieki Agnes ;-)tak wlasnie mysle :tak: tylko ktoras tu pisala ze ta lutka pod jezyk jest nie mila???
Dokladnie Piateczka....ale jak bym sluchala o sobie
A jak tam u ciebie kochana????
 
u mnie wszystko bardzo ok- mam piąte dziecko narazie ale jest bajecznie

ps katy ta pod język jest ok. ja od tej na dół dostawałam zapalenia
 
katy nie smaczna jest i trza przez ponad 15 min( tyle mi sie rozpuszcza) pilnowac by z pod jezorka nie uciekla

piateczko to dobrze ze juz jest z wami w domku :)
 
Dzieki dziewczynki ;-)
Piateczka to super , a nie pytalo to dziecko dlaczego je sciskasz od e-kolezanek z zyczeniami zdrowia

Zzagubiona a twoj m nic nie wymyslil nowego dla Nadii :-)
 
betty jeśli chodzi o wyniki to OB nie takie złe. może jesteś przeziębiona? albo jakis stan zapalny zęba? to moze podnieść ale generalnie ok. no cholesterol za duży. musisz go zbić bo moja endokrynolog zawsze każe mi go sprawdzać z TSH i musi być w normie. idź najlepiej do lekarza to może ci coś zapisze no i zmień nawyki żywieniowe

TSH w porządku, ale może warto zrobić FT3 i FT4 ale to tylko prywatnie. u mnie to koszt 40 zł.
ja jestem pod opieką endokrynologa więc trochę już tych badań miałam

teraz tez się trochę niepokoję bo TSH przed ciążą miałam 0,89 i wtedy dostałam zielone światło od mojej lekarki. a we wtorek robiłam badania i już 1,68 miałam. idę w środę do niej bo kazała przyjść jak tylko uda się zaciążyć i zobaczymy co powie na moje wyniki. FT4 miałam blisko górnej granicy
 
ja wolalam pod jezyk lutke niz tam :-) mozna lutke jak ktos nie lubi razem z tic-tackiem ssac to nic nie szkodzi a smak jak ktos nie lubi to zmieni. ja uzywalam samej bez tic-taca i bylo ok :-)
zagubiona a Ty prace licencjacka napisalas? ja sie mecze nad magisterka i jest masakra :-(
 
katy był zdziwiony troszkę bo nie wiedział my tu takie zżyte ze sobą jesteśmy

jutro przywiozą mi wózek dla mojej dzidzi bo jego marzeniem ha ha- sorki- jest zrobić kupę na własnym kiblu:szok:
 
reklama
Do góry