reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
o matko zzagubiona!!! ja nawet nie chcę myśleć, ale w sumie może lepiej gdyby trafiła w inne ręce i żyła ;)
 
Katy dziś 28dc...
Jak się czuejsz po tym acardzie? Może gdzieś odpisałąś ale nie dam rady doczytać.
Malami ja pewnie do Ciebie dołączę.Byłaś u tego fryzjera?
 
zZagubiona mi tez to smierdzi,a moze ona ma jakiegos przydupasa na boku i z nim chciała zwiac i tak wymyslili ze narazie on dzieckiem sie zajmuje,ale plany sie pokrzyzowały :szok:

gosiulek byłam u fryzjerka byłam :tak::tak:

Katy zrób jeszcze kawke do tego bo sama nie mam siły :sorry2:
 
Katy dziś 28dc...
Jak się czuejsz po tym acardzie? Może gdzieś odpisałąś ale nie dam rady doczytać.
Malami ja pewnie do Ciebie dołączę.Byłaś u tego fryzjera?

Odpisalam :tak: bo przegapilam twoj post i sie usprawiedliwialam :-)
A ja po acardzie jak na razie czuje sie ok....moze faktycznie to byl caly problem ze nie bralam go podczas posilku....ale glowa i tak co jakis czas pobolewa, ale przynajmniej nie mam juz nudnosci....a ty kochana czekaj jeszcze klamka nie zapadla :-)


Malami prosze z pianka na poprawe humoru
 
Dziewczyny kusicie tym fryzjer.gif Chyba tez jeszcze przed wyjazdem na ferie się wybiorę :tak:

Kurcze a ja jakiegoś doła mam dzisiaj :-( Choróbsko trzyma - wszystko mnie boli, nie mam siły nic w domu robić (a tyle posprzątać trzeba :sad::sad::sad::sad:) , w TV nic ciekawego nie puszczają, moich seriali online też nie odświeżają :no:
Chyba książkę jakąś fajną potrzebuję - macie jakieś dobre do polecenia???

A mam jeszcze do Was pytanko - czy któraś z Was brała może Metformax ? Mam dostać receptę na niego przy następnej wizycie u gina ale w sumie to tak do końca nie wiem jak ma mnie wspomóc w staraniach no oprócz tego, że może mi schudnąć pomóc.


A i jeszcze jedno - czy możecie mi powiedzieć jak mogłabym dołączyć do grupy? Czy jest na to jakaś szansa?
 
reklama
Cześć dziewczynki =)

ja mam dzisiaj rewelacyjny chumorek pomimo tego że czuję się źle :)

ciąża oficjalnie potwierdzona przez lekarza




Uploaded with ImageShack.us

kropeczka starsza i termin wychodzi 2 październik ... pęcherzyk ma 7,3 mm. Wszystko idelanie i w normie, Macica ślicznie rozpulchniona :) ... mam skierowanie na różne badania, ulotke o badaniach prenatralnych które wreszcie się wykonuje w moim miescie bo kiedys nie było. 3 reklamówki z ulotkami i gadżetami.
We wtorek ide do innego prywatnie, licze bardzo że już będzie biło serduszko.


lece nadrabiać :)
 
Do góry