reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Cena wywoławcza za 1mkw 5 tys + Vat ale ten Vat udało nam się utargować :tak: Jak tak jeździliśmy i szukaliśmy to była to jedna z tańszych ofert wtedy. Teraz gość buduje nowe bloki na ul. Przemysłowej (przy nowo budowanym tesco) i z tego co wiem tam woła 4tys. + Vat (ale chyba 7-8%) za metr.

Uciekam bo muszę młodego do łóżka pogonić a to niełatwe zadanie :no:
 
reklama
betty cudne to mieszkanko. też sobie sprawię takie zaraz po tym jak wygramy w totka;-)
lorelain, widzę, że ciąża pełną gębą:-) biedulko, musisz to przetrwać. dobrze że idziesz na urlop. odpoczniesz troszkę.
 
Witajcie dziewczynki:-)

Jestem dziś po pierwszej wizycie u lekarza:-) Pęcherzyk ciążowy widoczny i pęcherzyk żółtkowy także:-) wg usg to dokładnie 5 tc (5w0d) data porodu to najprawdopodobniej 4.10.2012. Następna wizyta 14.02. Jestem bardzo szczęśliwa:-) muszę zwiększyć luteinę do 2x2 i zakaz seksu przy tak wczesnej ciąży.
przepraszam, że tak tylko o sobie ale z wrażenia po wizycie wszystko co nadrobiłam mi się pomieszało:eek:
 
Hej Gwiazdeczki...nie wiem czy ktoś mnie jeszcze pamięta:zawstydzona/y:Ja tylko wpadam raz na miesiąc i znikam w gąszczu dnia powszedniego...ale w miare możliwości podczytuję co w trawie piszczy...dlatego wszystkim nowym ciężarówką wielkie gratulację i spokojnej ciąży życzę:*
A wszystki staraczką owocnych staranek i pozytywnych wieści:)))
Ja wpadam powiadomić,że dzisiaj miałam wizytę i okazało się,że moja ciąża jest o ponad tydzień starsza niż wskazuje termin ostatniej miesiączki....i...pan doktor tak spojrzał i mówi,że chyba mi się drugi synusiek szykuje,więc wygląda,że Maksiu jednak będzie...ale za tydzień mam usg 3/4d i już powinno być widać dokładniej:))Jestem bardzo szczęśliwa,że ten mój ufoludek tak dzisiaj fikał....buziaki kochane:*
 
Agniesia84, karolekk super ze wizyty sie udaly dziekujemy za wiesci :-)

U nas dzisiaj sie pewnie ziemia zatrzesie:zawstydzona/y: jak maluch nasz usnie. Fluidkow potrzebuje bo weekend tez pewnie bedzie pracowity:cool2: poki co sluz nieplodny, szyjka srednio nisko, test ciut ciemniejszy, libido w gore:tak:
 
reklama
Do góry