reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

No i juz sie naczytalam...alez ja glupia jestem, teraz siedze i rycze :(
Boli mnie dol plecow, krzyz i juz wyczytalam, ze to albo poczatek poronienia albo obumarcie ciazy :(
Nie mam zadnych boli brzucha ani krwawien czy nawet plamien, ale wiecie jak to jest jak sie cos wyczyta, kazda z nas pewnie swego czasu popelnila ten "grzech" czytania o swoich objawach w internecie... :(

Ps nigdy u mnie tylozgiecia macicy nie stwierdzono
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
krak jak Ci zaraz nakopie to na innej planecie sie znajdziesz :wściekła/y: :wściekła/y:
bol plecow swiadczy o fasolince, nie masz czasem kochana tylozgiecia macicy? mnie plecy na poczatku tez bolaly i wlasni po tym wiedzialam ze jestem w ciazy hihi :-)
 
krak, lanie na dupsko ci się należy!!!! zabraniam czytać!! można zwariować wmawiając sobie coś ciągle! Ciesz się dziewczyno i bądź dobrej myśli. Będzie co ma być, a wmawianiem sobie takich okropności możesz sobie tylko zaszkodzić!! Przytulasek ode mnie i obiecaj że już nie będziesz!

U mnie dół. Wczoraj pokłóciłam się z m, nie mogłam spać w nocy, miałam koszmar który do teraz siedzi mi w głowie:-( Jeszcze telewizor mi nie działa, coś się zesrało:crazy:
 
Ostatnia edycja:
Bobo jakby co to zapraszam :-) mamy tam swoje M2 od czerwca więc co chwila jeździmy. Od nas (tak jak od was :laugh2:) nie jest aż tak strasznie daleko więc spoko. Widoki piękne nawet sprzed domu - ach już bym tam być chciała.

P1100194.jpg

Na nartach zaczęłam się w grudniu uczyć jeździć więc muszę więcej się podszkolić zanim jakaś fasolka mi w brzuchu się pojawi :-p


Krak w dupę powinnaś dostać za to czytanie i nakręcanie się !!!!
 
Ostatnia edycja:
wow wlasne m2 w karpaczu , super Kochana :-)
ja to moglabym na okraglo siedziec w karpaczu zreszta wiele opini spotykam ze tam super jest i wcale sie nie dziwie :-)
my to chyba jednak gdzies indziej pojedzimy bo teraz bylismy wiec moj mezus juz nie chce za bardzo bo po drodze do moich rodzicow bysmy pojdechali bo ja z polkowic pochodze a przez nie jedzie sie do karpacza hihi moze nie chce moj mezus tesciowe ogladac :-D
a powiedz mi drogie sa takie mieszkania w karpaczu? gdzie tam sa takie mieszkania bo blokow nie kojarze :-(
 
KRAK czy ty w dupsko dawno nie dostalas nie czytaj tych glupot lepiej nas sie pytaj a nie, gdyby bol plecow mial oznaczac to co wyczytalas to od dawna nie byla bym w ciazy bo boli mnie non stop od kiedy pamietam ten bol wywoluje duza ilosc hormonow organizm nie jest do tego przyzwyczajony
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam się i ja
przepraszam że się nie odzywam ale mam bardzo ciężki tydzień w pracy:-(
ale czytam was od czasu do czasu żeby nie było za dużo do nadrabiania.
Małami trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
pozdrowienia dla wszystkich :*
 
Bobo - Wiesz co my kupowaliśmy od tego dewelopera PRZEDSIEBIORSTWO BUDOWLANE RAFAŁ KORDEUSZ Mieszkanie nowe w stanie deweloperskim na ulicy Prusa (trzecia oferta od góry).

A w Polkowicach to w McDonaldzie na małe co nieco zawsze stajemy :happy:


Uciekam na trochę bo mi mój małż przez ramię zagląda :crazy:
 
Ostatnia edycja:
betty jakie ladne mieszkanko :-) powiedz jesli to nie tajemnica ile daliscie za nie? ja pochodze z polkowic ale w tym mc donaldzie jeszcze nigdy nie bylam hihi bo on dopiero od niedawna jest :-)
 
reklama
Cześć dziewczyny


Dziendoberek :-)

Tak Karolciu szuram choc zabardzo mi sie nie chce:-( ale musze uszyc zeby kasiorke dostac :-)

Ciesze sie bardzo z twojego szczescia ,z twojego serdusia dzidziusia. Powiem wam szczerze ze po tych wszystkich przezyciach dziewczyn troche sie boje tej pierwszej wizyty :-( niech juz bedzie ten 16 !!!!!!!!

Malami ja nadal wierze i trzymam kciuki kochana&&&&&&&&&&&&&&&&&

AXARAI zniknela Lorelain Krak chyba przeniosly sie do pazdziernikowek :-( ja tam nigdzie sie nie ruszam albo tu albo wogole ;-);-);-)
No nic trza podniesc dupsko i przeniesc sie do maszyny:sorry::sorry::sorry:

Karolciu mialam sie juz wczesniej pytac cole popijasz ???

oj ja wypraszam sobie bardzo bo ja tutaj tez codziennie pisze... malo bo mało bo ja w robocie dlugo siedze ... wczoraj tyle nadrabiania bylo że jak to wszystko przeczytałam to zasnęłam :sorry:

test zwykły z apteki ale inny niz ostatnio (pink test) nie przesle bo jestem w pracy!!!!!!!!! to jest jakies nienormalne

nosotros witaj :-D tabelka jest i wszystkie dane tez :)

wiesz co dziwne, ja tych pink testów wiele zrobiłam i są oki, nigdy żadnych plam nie miałam i są takie średnio czułe :tak:

Malami przy takiej wysokiej tempce @ ???? Nie sadze a plamic przeciez mozna . Nadal nie wypuszczem &&&&&&&&&&&&&&&&&

Karolciu ja przenioslam sie na kawe bezkofeinowa ale to chyba nie byl dobry plan bo chodze jak snieta ryba :-):-):-) a wsumie siedze he he.

Nostronos no jak mozna cie zapomniec ja pamietam wszystkie z was ktore sa i ktore uciekly hi hi



ja się przerzuciłam na inke i szklanke dziennie coca coli ;-)


mnie tez pobolewa jakby na dole kręgosłupa...żle się czuję, jest mi słabo i ciągle mnie muli, rano wymiotuje...zawsze wieczorem się nasilają objawy... w pracy muszę sie pilnować żeby sobie nie masować odruchowo bolących piersi bo w biurze pełnym facetow musze wyglądać conajmnniej dziwnie :-p .... i cały dzien dzisiaj łaziłam z rozpiętymi spodniami...dobrze że dość długi swetr miałam :sorry: ... od jutra do wtorku jestem na urlopie i jakoś dotrwam do wizyty u lekarza potem się zobaczy ...
 
Do góry