reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Gosiulek dziekuje za podpowiedz co do testów i bede na nastepny cykl pewnie je zamawiac,bo te co ja robie to....szkoda gadac

sylwia watpie by w tym cyklu cos było

mnie brzuch boli juz cały czas nie przestaje nawet na minutke

a włosy obetne i bedę chłopczycą to postanowione
 
reklama
anaber tosz to szok co Ci sie dzieje :-( Kochana wspolczuje i zycze zybkiego powrotu do zdrowia :-)
malami @ rozkreca sie? oby nie rozkrecila sie. na dobre moze przylezc za rok hihi :-)
 
Hallo Moje Gwiazdy!!!
Przepraszam, ale na razie nie nadrobię, nie dam rady (ale jak już mi przejdzie, to nadrobię:tak:) Mam wszystko wstręt masakryczny, nawet do kompa, mdłości gigant, a jak wyglądam, to nie chciały byście zobaczyć:eek:
Niech mi ktoś kochany napisze co ważnego mnie ominęło:sorry: I witam nowe staraczki, bo na pewno są;-)
 
Zagubiona O!!! Widzę, że te falbaniaste bodziaki to trafnie kupowałaś:tak: Śliczna Nadusia, no piękna po prostu!!!
Jutro mam pierwszą oficjalną wizytę u lekarza, i w ogóle czuję się jak w 100 letniej ciąży, a to dopiero 7 tydzień:eek:
 
Dziewczyny ja tutaj ciagle z Wami jestem i czytam co tam u Was i jakie postepy :)

ja czuje sie calkiem niezle, mam tylko w srodku dnia jakies nudnosci i czuje sie bardzo zmeczona, ale mysle, ze to moze byc spadek glukozy, bo zaraz po lunchu czuje sie o wiele lepiej

Takze objawow Fasolinki brak, moze poza tym, ze co wieczor moj brzyluch sie tak nadyma, ze wygladam jak w 7 miesiacu ciazy ;)

Przesylam Wam mnostwo fluidkow i trzymam bardzo mocno kciuki

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
axarai dziekuje , trzymam kciuki za wizyte mi ciaza szybko jak narazie zleciala heh ale sadze ze juz niedlugo i bedzie sie dluzylo hehe
 
Krak zafasolkowany!!! Gratulacje!!! Moje masakryczne objawy ciążowe zaczęły się w 5 tygodniu i jak się szybko nie skończą to mnie wykończą!!! Ten smak gorzki w paszczy jest nie do zniesienia, czuję, że mogę zionąć jak smok:szok:
 
reklama
Axarai jestes a to niespodzianka!!! wszystkie tu sie wypytywalysmy o ciebie bo tak nagle zniknelas.... a z fasolek to nie tyllko krak bo jest jeszcze nasza losiczka, lorelain, karolekk, agnes no i ciekawe co u malejmi..... posypalo sie ostatnio:)

I pare dni temu wrocila do nas nasza Piateczka:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry