reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Scotland no jestem i dziekuję za pamięć:-D
Boże Święty toć mnie omineło TYLE Fasolinek GRATULUJĘ KOCHANE!!!!!!!!!
A Piateczka wróciła! No to super, bo tak się ukryła, że nawet nie miałam przyjemności jej poznać;-)
Malami teraz&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& dla Ciebie, i za Ciebie Scotland, bo widzę, że Te dni nadciagają!!!!!:tak:
 
reklama
axari witaj ponownie :-) onbjawy mam nadzieje szybko mina i zostanesz z nami i bedziesz nam posylac fluidki :-)
ale tu dzis cicho... ilonka ma mezusia w domku wiec zajeta a losiczka mam nadzieje ze nie przemecza sie szuraniem ?
 
witajcie

nosotros - witaj po raz drugi!!! i nie znikaj ( a wątek powstał dokładnie 1 września),

axa - upssss! bidulko, wytrzymaj to, może niedługo juz się skończy ten niezbyt miły czas,
 
witam wieczorkiem :)
zagubiona - super mebelki :) mnie sie podobają te pierwsze :tak:
nosotros zaglądaj do nas częsciej :)
Malami- według tempki wszystko super jest na razie, mam nadzieje ze to plamienie to takie jednorazowo i ze jednak bedą te upragnione II krechy, i nici bedzie z deski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
no i pochwal sie co robisz z fryzurką !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Karolinka super ze Hubercik ulokowany tak gdzie trzeba :) teraz nich sobie spokojnie rośnie :)
Axarai- a czy TY przypadkiem w poprzednich ciążach czułaś sie dobrze ???? a teraz żle????????? bo jak tak to chyba sie szykuje córa hihi :) Ja miałam tak samo z aniołkiem ze nawet na kompa nie wchodziłam tak mnie muliło jak patrzyłam na literki !!!!!! szok !!!!!!!!!!!!!!
anaber :szok: zdrówka kochana!!!!!!!!!!!!

wybaczcie jesli kogos pominełam ale na szybkiego czytałam

U mnie OK :) cieszę sie z towarzystwa mężulka :) Jaś zachwycony na krok tatusia nie odstępuje :) także wesoła rodzinka :)

MIłego popołudnia :)
MY uciekamy do znajomych :)
wpadnę jutro na pewno luknąć co sie tu dzieje !!!!!!!!!!!!
 
Axarai no nareszcie jestes bo juz sie martwiłysmy,ja tez mam gorzki smak w buzi ale to pewnie z innego powodu :(

Ilonka ja zrobiłam ciecie hehehe jak chłopaczek hi a co tam odrosną ;-)
ii u mnie narazie plamienie takie jakie było brązowe i nic wiecej
 
witam kobietki:)wczoraj nawiedzila mnie kolezanka i przegadalysmy pol dnia,ale fajnie bo tu nie mam zbyt wielu kolezanek i przewaznie nuda popoludniami:((no jeszcze jutro i od soboty zaczynamy nowe staranka:)kurcze tak bym chciala zeby ten cykl byl owocny:)
ilonka fajnie ze juz dobrze sie czujesz,napedzilas mi stracha,ciekawa jestem jak piateczka:)musze was troszke nadrobic bo troche naskrobalyscie od wczoraj:)

malamia u Ciebie kochana to ta temperaturka ładnie sie pnie do gory:)Moze wrato by bylo zrobic jeszcze tesciorka??Ja bym obstawiala przy fasolce:))na @ to sie chyba nie zanosi ..
 
Ostatnia edycja:
O kurcze nie było mnie znowu dwa i pół dnia a tu tyle stron do przeczytania :szok:
Ale nic to myślę, że do jutra nadrobię bo od dziś na L4 przez tydzień jestem więc więcej czasu na forum będę mogła poświęcić troszkę więcej. No a później tylko dwa dni do do pracy i wyjazd do Karpacza fala.gif

Malami - ja już pod wykresikiem napisałam, że kciuki i tak trzymam &&&&
Zagubiona - córuni gratuluję a imię dla mnie też bomba, mebelki też fajne
Scotland - dzięki za dodanie mnie w tabelce - dane do tabelki 34/23.02/6
Suonko - zdjęcia sali widziałam - super!!! Oj zazdraszczam Ci tych przygotowań :-p
Nosotros - jak fajnie Cię tu też widzieć :-D

Resztę obiecuję do jutra nadrobić :zawstydzona/y:
 
Witam,

domiska jestem jestem, tylko się nie udzielam, bo doła mam, bo od kilku dni mam plamienia i już wiem, że się nie udało, więc nawet nie testuję... Według monitoringu powinnam jutro dostać @, a według tempki, to nawet dziś... W poniedziałek będę dzwonić do mojej lekarki i powiem jej,żeby mi przepisała lutkę albo coś, a jeśli mi nie da, to sobie sama załatwię i zmienię lekarza...

przepraszam, że nie odpisuję nikomu i tylko o sobie dziś, ale na prawdę nie jestem w nastroju :-( Ale oczywiście czytam cały czas,żeby być na bieżąco :tak:
 
reklama
betty jak ja Ci zazdroszcze karpacza :-) uwielbiam tam jezdzic. wlasnie namawiam mojego zeby na walentynki tam pojechac no ale chyba sie nie zgodzi bo dopiero co tam bylismy . mamy swoj ulubiony hotelik do ktorego tylko jezdzimy jest na glownej ulicy wiec dobra lokalizacja :-) kurde jak tam jest fajnie taki klimat w tym karpaczu jest ze ciagle chce sie tam byc i wracac :-)
malami jutro sikniesz z rana to juz powinno byc wszystko jasne :-)
rozia to plamienia nie @ wiec moze moze sie jeszcze uda ?
katrina nie wiem czy cos przeoczylam czy jak? wiesz juz co bedziesz miala?
a w ogole to co u violi? zaginela nam gdzies
 
Ostatnia edycja:
Do góry