reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

suonko my mielismy na 16 i bylo w sam raz :-) 17 chyba pozno bo zanim z kosciola wyjdziecie zyczenia do na sali bedziecie ok 19. u nas masza trwala 1.15h . w lubinie w kosciele macie slub? dzwonilas do tej orkiestry co dalam Ci namiar? sa naprawde swietni no ale wybor nalezy do ciebie :-)
 
reklama
suonko ja to wogóle cała pechowa jestem

Dzis ide do fryzjera i mam zamiar sie upiękrzyc troche,a co tam :tak:
 
Bobo też chciałam na 16 ale ktoś już był pierwszy ;-) Kochana dzwoniliśmy wszędzie do zespołów i chyba mieli zajęty termin.
Malami pewnie idź dobrze Ci to zrobi, sama chętnie wybrałabym się do fryzjera ;-)
 
witajcie mala mi trzymam kciuki zeby to jednak nie byla @ tylko jednorazowe plamki gdyz jestes w ciazy tego ci zycze :)
ja moja wsadzilam do lozeczka bo mi szaleje a za bardzo dzis mi nie chce jhesc znalazla mi cukierki schowane i zjadla chyba z 4 szok a tak to jej sie jesc nie chce mala dupka ...
maz spi jeszcze po nocce niedlugo bede go budzila mam nadzieje ze chociaz wstanie w dobrym humorze :p
nosotros witaj ;-)
 
Malami no jakieś jaja z tymi testami.
Są też takie które nie pokazują kresek tylko plus,minus
A ja się czuję jakbym za chwilę miała dostać @:-(
 
Gosiulek - witaj w klubie, też się tak czuję jakby miała przyjść już dziś. jeszcze 4 dni niby...A u Ciebie w tabelce jest 5.12 chyba 02 miało być.

Ale trzymam kciuki za Ciebie :) A Gdzie Rozia? Ona chyba wg. tabelki miała dziś testować?
 
cześć dziewczynki :happy:

ja jestem załamana w niedzielę coś mi wyskoczyło na podniebieniu myśląłam,ze to afta też dokladnie nie widzialam co to jest więc smarowalam aftinem ale to nie znikało, wczoraj pojawiły mi się jakies nowe na wargach i na dziąsłach, poszłam do lekarza bo troche sie zdenerwowałam no a poza tym strasznie bolało i okazało się ,że mam opryszczkowe zapalenie jamy ustnej, masakra:no: żadnych leków przeciwwirusowych nie mogę z widomych względów więc pozostaje tylko Gencjana wyglądam jak potwór, nie wychodze z domu bo ludzie pouciekają cąła buzia fioletowa, smiesznie to wygląda najgorsze jest to ,ze nie mogę nic zjeść bo wszystko mi podrażnia nawet serki piję przez słomkę no i uważac aby reszta rodzinki nie zalapała:szok:. mam jakiegoś pecha w tej ciazy poprzednia nic nawet małego katarku nie zlapałam a o tej samej porze roku zaszłam co teraz, a tu poprostu makabra dwa razy zapalanie zatok, gardło to co chwila mnie boli, katar, kaszel, w zeszłym tyg. złamal mi się ząb i trzeba było usunąć, teraz to gó.no !!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Domiska tak 5.02;-)
Kurcze,no.Jak byłam w pierwszej ciąży to też podobnie się czułam ale to napięcie brzuchowe pojawiało się i znikało a teraz trzyma:-(Jak ma wredota przyjść to niech przyjdzie i mi głowy nie zawraca;-)
Trzymam za Ciebie kciukasy.:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry