reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
mialam juz do was nie zagaldac,bo glowa mnie boli,tak ze nie wyrabiam ale zajrzalam i co zobaczylam....:szok::szok:
Losiczka GRATULUJE !!!!!!! I TRZYMAM KCIUKI ZA TA UPRAGNIONA CORECZKE !!!!!!!!!!!! &&&&&&&&&&&&&
:happy2: :happy2: :happy2: :happy2: :happy2:
az mnie zatkalo..ale ciesze sie kochana bardzo bardzo !!!!..normalnie az mi mowe odjelo :-D:-D..jeszcze raz gratulacje kochana !!!!
reszte poczytam pozniej..:sorry2:
milego dnia ;-)
 
Dziewczyny ja od dłuższego czasu tylko was tu podczytuję ale wiem, że z kilkoma spotkałam się już na enpr.

Jak zobaczyłam info od Losiczki postanowiłam w końcu sama się tu ujawnić - Losiczko moje wielkie gratulacje !!! Oby dalej wszystko było jak powinno :-)

Chociaż konto zakładałam już dobre parę lat temu to raczej siedziałam na gazetowym forum a nie tutaj. Tam coś cisza ostatnio a ja czuję, że coraz więcej wsparcia mi potrzeba :-:)-( Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona i w was znajdę oparcie w kolejnych staraniowych cyklach.

Zanim poprawię sobie sygnaturkę i opiszę Wam tu w skrócie moją historię załączam link do mojego wykresu - może któraś mnie po nim rozpozna Obserwacja cyklu - enpr.pl ;-)
 
LOSICZKA GRATULACJE WIELKIE!!!!

NO ja wiedziałam ze z takiego spontana musi być fasolka. a jeszcze 2 dni temu tak narzekałaś że wszystkie zafasolkują a ty tu biedna zostaniesz. I co? Bardzo się cieszę i życzę tej córy z całego serducha

No to jesteś berek. Ale ci zazdroszczę kochana

Teraz to ja tutaj sama zostanę bo fasolki się sypia jedna po drugiej.

betty
witaj i rozgość się.
 
Witaj Betty....chyba moge cie tak nazywac :sorry2:?????? Jakos latwieszje do zapamietania....a wiesz ze nasze glowy to tylko zaprzatane temperaturkami, wykresami, sluzami :-D:-D:-D

Losiczka czy baciarzyco nic sie nie chwalilas ze masz jakies objawy:-)?!! Przyznawaj sie tu jak sie naprawde czujesz???????


Agnes jak to zostaniesz sama???? A ja????????
 
DZIEWCZYNKI trzymajcie mnie :baffled: maz wrocil z pracy i oznajmil ze dostal oferte pracy do niemiec w sobote sie wszystko okaze wiec jakbym szczesliwie w tym cyklu nie zaszla w ciaze to juz bym pewnie nie doczekala sie ciazy !!!!!!!!!!!!!! JEZU JAKA JA JESTEM SZCZESLIWA:-):-):-)

NA DZISIAJ SIE JUZ ZEGNAM JUTRO RANO SIE POJAWIE :-):-):-)

JESZCZE RAZ DZIEKUJE WAM ZA TO ZE JESTESCIE JUTRO JAK OCHLONE BEDE BIEGALA I BAWILA SIE W BERKA :-):-):-)

kATY poza sennoscia nic nie wskazywalo ciazy brzuch mnie bolal od 8 dni tyle ze 4 dni temu przestal bolec:baffled: i tu mi przez chwile przyszlo na mysl ze moze sie udalo:tak: cycki nie bola (narazie he he) a od poludnia mam nudnosci hi hi ogolnie czuje sie cudownie !!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
katy ja tam w Ciebie wierzę. za chwile i ty będziesz się fasolka cieszyć. w końcu już byłaś w ciąży więc zaskoczysz, a ja biedulka jeszcze nigdy nie ujrzałam II kresek tak więc pewnie mi to nie dane

losiczka no właśnie jak samopoczucie?

ja od dwóch dni zasypiam na stojąco. ale nad ranem kiepsko sypiam. od 3 budzę się co pól godziny i dlatego pewnie tempka nie spada
 
agnes nie zapomnij ze losiczka tez marudziła ze zostanie sama , wiec marudz marudz :p a i TY za pare dni zobaczysz II krechy :)

witam nową staraczkę :p) trzymam kciuki :)


Ja lece bo maz bedzie za 5 min :) także napisze raczej jutro juz albo póżniej......wybaczcie mi ale muszę sie nacieszyć chłopem :)))))))))))))))))

BUZIACZKI, choć pewnie wpadnę luknąć czy nie ma fasolek bo sie teraz sypią ze hoho :))))))))))))))))
 
reklama
Do góry