reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Dzięki wielkie :-) Jasne, że może być betty :tak:

Tak w skrócie moja historia:
Mamy już w domu 7-latka ale jakoś wcześniej nie myślałam, że staranie o drugie dziecko będzie takie trudne.
Pierwsza ciąża raptem po pierwszym cyklu staranek (23 sierpnia ślub a na początku października dwie kreseczki) a ostatnio ciąża-niespodzianka w sierpniu 2011. Cieszyłam się dwoma kreskami i betą ponad 400 raptem tylko kilka godzin kiedy na wizycie u lekarza okazało się, że istnieje podejrzenie ciąży pozamacicznej bo w macicy nic nie widać. Dwa dni leżenia w szpitalu i ciąża poroniła się samoistnie :-( Pozwolenie na kolejne starania zaraz od następnego cyklu i od wtedy schody i nadal pod górkę :baffled:

Już w tym cyklu miało być tak pięknie: na monitoringu ładny pęcherzyk, później pregnyl i kolejne usg z widocznym pękniętym pęcherzykiem. Progesteron w 20dc - 19,93 ng/ml - najwyższy wynik do tej pory no ale niestety znowu duuuupppaa :no:
Czekam teraz na wredną @ i później kolejna wizyta u pani dr z pytaniem co więcej mogę zrobić ...
 
reklama
Witaj betty :-)

Ależ od kilku dni tu jest wesoło :-) same dobre wiadomości :-) To jutro nasz NOWY berek musi wysłać duuuuuużą ilość takich szczęśliwych fluidków !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D:-D:-D
 
LOSICZKO :szok::-D:szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

GRATULUJE ,OJJJ JAK SIĘ CIESZĘ
JUUUUPIII ZOBACZYSZ BEDZIE DZIEWCZYNKA
HURA HURA HURA
WIEDZIAŁAM ZE TAK BĘDZIE HEHEHE



agnes,KatyB i ja tez pewnie z Wami zostane

bettty witaj :)
 
Ostatnia edycja:
Witam sie późnym popoludniem:-)
a jeśli mowa o zakupach to zapomniałam Wam wczoraj powiedzieć...
mój mąż po tej "rodzinnej" kolacji kiedy położyliśmy się spać i ja już prawie zasypiałam zerwał się i wręcza mi coś co początkowo trzymałam tak delikatnie i tak nieśmiało, że nie wiedziałam co to i po co. W końcu usłyszałam wyszeptane do uszka- to zamiast kwiatków, teraz już mogę.
Bo jak mu o ciąży powiedziałam, to się kwiatków ani niczego nie doczekalam, ale nawet o tym nie pomyślalam, za to moja mama owszem i zapytała o to czy ja z okazje tej i miesięcznicy (powiedziałam mężowi w miesięcznicę) dostałam kwiatka? Ten się oczywiście wytłumaczył, że jakby mi kwiaty przyniósł to by się wszyscy zorientowali itp. Ściemniacz. No i w ten wtorek wręcza mi coś. Nie dość, że prawie spalam to jeszcze ciemno i tylko blask ognia w kominku za drzwiami dawał mi jakiś połmrok. W koncu rozpoznałam kształt prezentu. Wiecie co mi kupił???? Butelkę niekapkę!!!!
To niezły miał pomysł szanowny małżonek:-D

Cześć Dziewczynki.

Na początku Krak gratuluję !!!!
losiczka trzymam kciuki za tempke i za wyniki...

Miałam sobie zrobić przerwę z bb, ale mnie tak mój M wkur...,że muszę się wygadać, bo mam ochotę roznieść całe mieszkanie i Jego razem z nim!!!!!!!
No ja kuźwa nie wiem, czy to ja psychiczna jestem czy on!!!!!!

strzelił mi focha, bo miałam go gdzieś dziś zawieźć, ale nie uzgodniliśmy,że to ma być rano, więc nie wstawałam wcześniej, bo po co... Wstałam chyba po 11,a on jakiś taki siedzi cichy... Nic się nie odzywa... Ja zjadłam śniadanie, umyłam się i miałam się zacząć zbierać, a on,że on do sklepu idzie, więc mu mówię,że pójdziemy jak będziemy wracać, a on,że przecież już nie pojedziemy, bo późno jest.... Ale nie wiedziałam,że to o to chodziło, więc po jakiś 2-3 godzinach pytam czy się w końcu odbrazi, a On oczywiście,że nie jest obrażony,no ale drążyłam temat i okazało się,że on myślał,że pojedziemy rano, czego mi nie powiedział, a ja miałam to wyczytać chyba z gwiazd.... No dla niego to było oczywiste ... To pytam się dlaczego mnie takim razie nie obudził, skoro chciał wcześniej jechać, a on do mnie,że spałam to mnie nie budził... A prawda jest taka,że załatwienie tej sprawy zajęło by jakieś 45 minut maks... No szlag mnie trafi!!!!!!!!!!
Rozia, wpółczuje nienajmilszej atmosfery:-( U mnie w domu to najczęściej ja foszę:zawstydzona/y: Jak M sie pyta czy wszystko w porządku to mówię, że tak, ale widać na kilometr, że jestem wkurzona. Ale nauczyłam się przy nim, że czasem też musze wyciągnąć rękę na zgodę, przy moich byłych to oni pierwsi przychodzili i pewnie dlatego sa moimi byłymi:tak:

DZIEWCZYNKI SA II KRESECZKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JESTEM W CIAZY MAM W BRZUSZKU MALENKIEGO OKRUSZKA

P
isze i rycze nie moge w to uwierzyc !!!!!!!!!! Caly cykl spisalam na straty wszystkie objawy byly @ zadnych ciazowych !!!!!!!

Poza tym spaniem !!!!!!!!!

JAK TU NIE WIERZYC W SZCZESLIWE LICZBY MOJA CUDOWNA 7 ZNOWU PRZYNIOSLA MI SZCZESCIE !!!!!!!!!!!!!
Łosiczko, widzisz, jednak karta sie odwrócila:tak: Jeszcze tylkow poniedziałek dowiesz się, że ze zdrowiem wszystko ok i bedziesz mogła w 110% cieszyc się fasolką:-)GRATULACJE
Krak, dla Ciebie również GRATULACJE!!! Teraz tylko poprosimy dużą dawkę fluidków, co by jeszcze więcej fasolek sie posypało:-D
Dziewczyny ja od dłuższego czasu tylko was tu podczytuję ale wiem, że z kilkoma spotkałam się już na enpr.

Jak zobaczyłam info od Losiczki postanowiłam w końcu sama się tu ujawnić - Losiczko moje wielkie gratulacje !!! Oby dalej wszystko było jak powinno :-)

Chociaż konto zakładałam już dobre parę lat temu to raczej siedziałam na gazetowym forum a nie tutaj. Tam coś cisza ostatnio a ja czuję, że coraz więcej wsparcia mi potrzeba :-:)-( Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona i w was znajdę oparcie w kolejnych staraniowych cyklach.

Zanim poprawię sobie sygnaturkę i opiszę Wam tu w skrócie moją historię załączam link do mojego wykresu - może któraś mnie po nim rozpozna Obserwacja cyklu - enpr.pl ;-)
Witaj, witaj:-)
 
Losiczko gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
widziałam po wykresie :p

Krak moje gratulacje :)

Agnes Katy a o mnie zapomniałyście ??
:szok:

Witam was wszystkie moje drogie
 
Losiczko tak się cieszę:happy: Cudowna wiadomość!!!!:happy2:
Betty, witaj :happy: Dobrze trafiłaś bo to bardzo szczęśliwe forum. Niestety nie zawsze tak jest że udaje się za 1 razem. Bądź dobrej myśli, niedługo jakiś berek ciebie złapie:happy:

Agnes, już ty nic się nie martw, będzie ci dane ujrzeć II
zobaczysz, już niedługo. Może ta twoja senność to jakiś znak????
 
DZIEWCZYNKI SA II KRESECZKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JESTEM W CIAZY MAM W BRZUSZKU MALENKIEGO OKRUSZKA

P
isze i rycze nie moge w to uwierzyc !!!!!!!!!! Caly cykl spisalam na straty wszystkie objawy byly @ zadnych ciazowych !!!!!!!

Poza tym spaniem !!!!!!!!!

JAK TU NIE WIERZYC W SZCZESLIWE LICZBY MOJA CUDOWNA 7 ZNOWU PRZYNIOSLA MI SZCZESCIE !!!!!!!!!!!!!

serdeczne gratulacje :-):-):-)
i wysyłaj koniecznie fluidki, bo ja dzisiaj dostałam @ i niniejszym oficjalnie otwieram pierwszy cykl starań o drugie Cudo :tak:
Dziewczyny trzymajcie kciuki żeby szybko poszło

witaj betty:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ania no co ty nie zapomnialam :no:ale jak by mi przyszlo wypisac wszystkie co sa pewne ze jeszcze dlugo nie zajda to troszke by mi zeszlo:-D...a jeszcze kilka dni temu nasza Losiczka tak mowila :-D:tak::-D

Malami sie zameldowala ;-)a Jane pewnie w pracy jeszcze i nie wie jakie wiesci tu na nia czekaja :-D:-D:-D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry