reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Ania - przed terminem @ ma prawo nic nie wychodzić ! :tak:



i na dodatek tamte były robione pod wieczór i wiem że nie wytrzymam do soboty wieć ide na całość i robie jutro rano po 4 jak wstanę :D:D:D:D:D: może to dobry pomysł po Axari :)

Axari ślij fluidki proszę :)
jak jutrzejszy nie wyjdzie to czekam w sobotę na @ i zaczynam nowy cykl z mierzeniem tempki bo dziś dostałam termometr .
 
Łoooo Matko, ale się rozpisałyście w tym tygodniu:szok: teraz nadrabiam, nadrabiam i końca nie widzę;-) ja po pracy ciągle gdzieś biegam, ale dzisiaj powiedziałam sobie basta i mam wagary od aerobiku. M sie śmieje, że leniuszek ze mnie. Witam nowe staraczki Malami, Smoczqa i Krak:-)
Krak, co do diety (czytałam,że planujesz co nieco zrzucić) to polecam dietę Montignaca, ja schudłam na niej 30kg. Po świętach trochę mi przybyło, ale generalnie nie ma po niej efektu jojo. W zasadzie to nie dieta a zdrowy sposób odżywiania. Jak będziesz ciekawa to Ci więcej napisze:-)
Jeszcze tylko jutro do pracy, wstawanie o 4, a w przyszłym tygodniu nocki. Tempkę będe mierzyła po spaniu po pracy (spię od 7 do 14-15,a tempkę mierzę o 13). Ciekawe co z tego wyjdzie. Martwię się, że w tym cyklu jakoś niski przyrost mam po owulacji, jakoś niespecjalnie mam nadzieję, że to był owocny cykl:no:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Lorelain mam nadzieje:tak:, mam troche innych objawow niz zwykle ale jesli nie to dodam je jako 100, 101, 102 itd....objaw @ :-D
 
axarai super!!! gratuluje choc my z dziewczynami juz dawno wiedzialysmy;-) mow nam szybko jaka metoda, tez chce taki tescik narazie dwie krechy widze tylko na owylacyjnych:-p.......
 
reklama
No to axari pocisnęła z nami :D :D gratuluję!!! :* teraz zdradzaj nam tajną metodę :-)
ja w tym cyklu gwałcę męża codziennie nie co 2 dni :-D:-D:-D:-D:-D:-D może się nie wstrzelamy :-D:-D:-D:-D
 
Do góry