reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
IMG_0245[1].jpg I nie wiem co powiedzieć:szok::-)
 
Katy 6dc. No właśnie i ja podobnie się czuję. Robię sobie podwójną kawę w ekspresie.Mocna ale co i ta ledwie pomaga.
Jezu przeczytałam ogłoszenie i jutro nie mamy prądu przez 7godzin. Ogrzewania też nie. Oni chyba zgłupieli..... Ani gorącej wody ani nic.Cholera jasna.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Axari to nie samowity widok kochana:*
gratulacje kochanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

teraz trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&& żeby wszystko było dobrze do końca



PS ja robię test w sobotę
 
Ostatnia edycja:
Lorelain ja mam termin @ w sobotę więc może wytrzymam ;) ale kilka testów już za mną tych czułych i nic ..........
 
Axarai!!!!!!!!!!!!!!!!!! TY SZCZESCIARO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JAKIE DWA TLUSCIOCHY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D


A jaka metoda????? Podpowiedz :-D:-D:-D

Agnes pa kochana odpoczywaj i kuruj sie:tak:

Gosilek kurcze masakra bez pradu czy gazu w dzisiejszych czasach :szok:
Ilonka szczerze to nie wiem, jutro zapytam i zamowie takl na wszelki wu...napewno bedzie drozej niz w PL ....ps dzieki ;-)
 
Ania - przed terminem @ ma prawo nic nie wychodzić ! :tak:

mi sie wydaje ze całe to mierzenie temperatury to pic na wode :dry:

Katy - u ciebie w 6 dniu wygląda na zagnieżdżenie :)
 
reklama
axarai AAAAAAAAAAAAAA...............WIEDZIAŁAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WITAJ WŚRÓD CIĘŻARÓWECZEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULUJE I ŻYCZĘ SPOKOJNYCH JUZ 8 MIESIĘCY !!!! ALE CZAD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NO I JAKI TEST ŚLICZNY I TO WIECZORNY , SZAŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D


Gosiulek ja dziś wstałam i nie miałam światła, masakra , i tak do 12 a miało być do 14 ehhh ale i tak co to było bez bajek na samo dzien dobry dla Jasia !!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry