reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

ja dzisiaj chyba sobie z tego wszystkie jeszcze poprawie boboseksem bo juz sama nie wiem czy owu była wczoraj czy dzisiaj....ale kurcze już mam normalnie zmęczenie materiału :sorry2:
 
reklama
ja dzisiaj chyba sobie z tego wszystkie jeszcze poprawie boboseksem bo juz sama nie wiem czy owu była wczoraj czy dzisiaj....ale kurcze już mam normalnie zmęczenie materiału :sorry2:


No pewnie nawet się nie zastanawiaj

PS wiem co to za zmęczenie materiału :p miałam to samo tylko że mnie się chyba owu przesunęła ;/
Ale ty sobie nie żałuj :):tak:
 
Lorelain dzialaj...jak masz jeszcze resztki sil......moj mi mowil ze dopasowuje sobie chcice do sytuacji .....jesli mam ochote to mowie ze musimy czesto a jak mi sie nie chce to ze co drugi dzien........:-D
 
axarai ja tak zaszłam bo mój był w niedziele i ostatni sex był od tyłu i pupa do góry przez 15 minut a potem poszłam spać bo juz mi sie nie chciało wstawac :zawstydzona/y: no a owu miałam we wtorek dopiero, ale powiem Wam ze u mnie ta POZA sprzyja bardzo bo jak sobie przypominam to te ostatnie bobosexy tak własnie były konczone a potem testy pozytywne, a nie wiem czy mam tyłozgięcie chyba nie!!!!!!!!!!!!!! :-p




Lorelain kotek u Ciebie nie ma serduszek widocznych na wykresie wiec nie wiem czy wczoraj coś było czy nie, ale jak chesz to mozesz poprawić dziś bo owu nie zawsze jest w dzien spadku ale moze byc własnie np 2 dni po skoku a widzę ze masz ból owu dziś , wiec jak coś to jeszcze dziś zmolestuj swojego i juz :)
 
Ostatnia edycja:
A ja muszę się wyżalić :( jakoś mi tak smutno, pewnie przez @ i te ciężkie dni... Tu w wawce raczej u koleżanek nie znajdę zrozumienia, większość w moim wieku, to singielki szalejące po imprezach lub robiące karierę (i udające, że są szczęśliwe same), a w Krakowie moje przyjaciółki już dawno mają dzieciaki 4-5 lat i chyba już zapomniały jak panikowały, że od razu po ślubie nie zachodziły w ciążę.
Dobrze, że jesteście, bo wiem, że mnie rozumiecie...
sorrki za marudka...
 
Domisk przytulam cieplutko!!! I jeszcze doślę świeżynek~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Łapać łapać, bo są naprawdę świeżutkie, jeszcze ciepłe!!!
Anka trzyma kciuki, żeby wyszły jutro II tłuściutkie kreseczki!!!
Dalej nie wierz normalnie, co chwilę na test zagladam
:-D
 
reklama
Domisia glowka do gory!!!!!!!!!!!!!!Niektorzy ludzie widza tylko czubek wlasnego nosa......a jak juz maja rodziny to juz jak z innej planety. Ja tez czasami czuje sie jak obca....kazdy ma dzieci....rodziny....a ja ?????? Ciagle tylko slysze czemu jeszcze nie macie dzieci????? Ludzie chyba sobie nie zdaja sprawy jak dzisiaj ciezko jest zajsc w ciaze...powiem ci ze jestem przerazona jak czytam ile kobiet ma z tym problem!!!!!!!


Axarai wymarz sobie ten pasek.....ze za 1 dzien niespodzianka......bo niespodzianka doszla wczesniej!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D
 
Do góry