reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Violu nie wudaje mi sie ze zagniezdzenie było w 14 dniu bo najpóżniej dochodzi w 12 dniu do niego, a poza tym nawet jakby było w tym 14 dniu to juz w 16 dniu we krwi by miała asiczka hormon i teraz juz by testy jej wychodziły, jedyne wytłyumaczenie to takie ze NIE WYCHODZĄ JEJ TESTY, jest tyle takich dziewczyn które tak mają , no i właśnie szkoda ze nie da sie zrobić bety ehhhh,
asiczka
a kiedy bedziesz w PL????????????? albo u lekarza ??????????????? no bo teraz te cyce bolące hmmmmmmm :)))))))
 
pamela tak mi przykro. trzymaj się jakoś. jeszcze los się uśmiechnie do ciebie

ilonka dzięki za odpowiedz. no ja niby po owulce już. ale i tak ten cykl stracony. może w Nowym Roku szczęście się do mnie uśmiechnie. więc dobrze wiedzieć kiedy ta owulka. u mnie chyba przegapiliśmy moment.

mam dużo pracy więc dopiero jutro tu zajrzę
 
Ilonka cudnie gratuluje i masz kopniaka w tyłek za czarne mysli:-)

Pamela bardzo mi przykro, nie wiem co czujesz, nawet nie potrafię sobie tego wyobrazic:zawstydzona/y: jak już bedzie Ci lepiej odezwij się do nas, pamiętaj, że jesteśmy razem :-)

u mnie dzisiaj 34 dc i małpy wstrętnej nie ma:-( wczoraj test negatywny a dzisiaj głowa boli cały dzień, więc jutro bedzie zmora niedobra:-( powoli zaczynam się martwic, boję się, że nigdy nie będę mamą i chce mi się płakac na samą mysl i jak tu sie cieszyc ze świąt...
 
Czesc dziewczynki....jeszcze jestem :-)


Pamelus kochanie!!!!!!!!!!!!!! Tak strasznie mi przykro!!!!!!! :-(Nawet nie wiem jak Cie pocieszyc.......wlasciwie to chyba sie nie da, prawda?????:no:

Kochanie jak dojdziesz troszke do siebie to wroc tu do nas bedzie nam wszystkim razniej borykac sie ze swoimi problemami
;-)

A ja dostalam dzisiaj @
wiedzialam ze ta wredota przyjdzie i powiem wam ze jakos dobrze to znosze , chyba tempka przygotowala mnie na to....bo jesli bylaby wysoka i nagle spadla to bylabym bardziej zalamana. A tak wiedzialam co mnie czeka

Madlen
kochanie przepraszam ze nie odpisalam na twoje posty i na szalonych i tu ale dzisiaj mam dzien "na wariackich papierach"

Jedziemy o 18.00 i to samochodem a wlasciwie 3ma bo jedzie nas 14 osob
Lot odpada bp moj m ma lek wysokosci i samoloty nie wchodza w gre no chyba ze sama jade
Agnes rowniez pytala a ja nie mialam jak wam odpisac sorki
ps moze ty Agnes wlasnie dostaniesz prezencik w tym cyklu skoro taka drazliwa i spiaca jestes...oby zycze ci tego kochana
Jane glowa do gory ja sie staram teraz 14 cykl....i wierze ze sie uda
Lorelain jeszcze tli sie iskierka nadzieji wiec &&&&&&&&&&&&&&
 
Współczuje bardzo wszystkim dziewczynom które straciły swoje dzieci:( nawet nie mogę sobie wyobrazić jaki to ból;( ja się dopiero staram i znam to przygnębiające uczucie gdy przychodzi okres. a mam do was pytanie, czy podczas starań wydłużają wam się cykle czy tylko ja jestem takim przypadkiem? nie wiem, może to psychika. Jak się nie starałam i było zabezpieczenie to okres mniej więcej co 33-36 dni (mniej więcej bo reguralnych okresów to nigdy nie miałam) a jak się staramy to ostatni 46 dni, przedostatni 40 dni. I jeszcze 2 tyg przed okresem to się czuje ze lada chwila nadejdzie a on się opóźnia. Czy psychika może spowodować takie wydłużenie?
 
Niech sie spelnia Bozonarodzeniowe zyczenia,
te trudne i latwe do spelnienia.
Niech sie spelnia te duze i male,
mowione glosno lub niemowione wcale .
Kochane zycze Wam
Zdrowych,Spokojnych i Rodzinnych Swiat,
pelnych ciepla i milosci.

biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 
reklama
lorelain po 10 dniach od owu napewno cos wyjdzie :-) jezeli chcesz zrobic jutro to wyjdzie ci na bank jak jest dzidzia :-)

pamelo brak mi slow kochana :-:)-:)-(trzymaj sie dzielnie tule mocno

madlen dzieki za zyczenia i wzajemnie kochana :-)
 
Do góry