reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zaczynamy staranka :)

Pamela BOŻE ! NIEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! az mi łzy stanęły !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kotuś tak cholernie mi przykro !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To takie nie fer !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( jezusiu :(((((((((((((((((((((( trzymaj sie słoneczko , :(((( wiem co teraz przechodzisz, :(((((((( bądz silna !!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie moge uwierzyć :(((((((((((

agnes no ale TY miałaś juz owu wiec co sie martwisz??????????????

Najbardziej dokładnym wyznacznikiem momentu owulacji jest utrzymywanie się śliskości śluzu. Ostatni dzień obecności takiego śluzu (dającego odczucie naoliwienia) nazywa się dniem szczytu lub szczytem objawu. Owulacja występuje najczęściej w dniu szczytu, albo w dniu następnym, rzadko w drugim dniu po "szczycie"
Dzień skoku tempki nie musi oznaczać owu, owu może wstąpić nawet 2 dni przed skokiem albo 2 dni po skoku :)

NO ja juz wysprzątałam mieszkanko,jutro jeszcze pościel upiorę i chyba koniec :) ale Jaś pewnie znów zaraz nabałagani ahhhhhh

Viola a no takie teraz są czasu ze dziewczyny aby utrzymać pracę nie zachodzą bo sie boją !!!!!!!! pokopane to jest straszne:( ja sama to przeszłam ale olałam szefostwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
pamela tak strasznie mi przykro:(((((((((((((((((((((((Az sie zryczalam przed tym laptopem:((((:)-(nie wyobrazam sobie co teraz czujesz:((((((((((Będę sie modlic o to zebys jakos przetrwala ten ciezki czas:((((biedulko nasza:((((((((((((((((

ilonko zaglebilam sie w necie poczytalam o tych wyzszych temperaturach i wyczytalam ze 21 dni wyzszych temp to na 99%ciaza....Ale bron Boze nie nakrecam sie,moze jest tak ze przyswaja wiedze ktora poswiadczy moje przypuszczenia..moze to byc jeszcze przetrwale cialko zolte-a wlasnie o co chodzi z tym przetrwalym cialkiem zoltym??:((((czuje sie jakas oslabiona,dzis znaczaco zaczynaja mnie bolec cycuchy..

jejku,nie moge przezyc tej naszej pameli​ ....to wszystko taaakie niesprawiedlkiwe:((((((
 
Ostatnia edycja:
pamela bardzo mi przykro:( Nie będę pisać,żebyś się trzymała, bo to pewnie Ci nie pomoże, ale tulę mocno :(

Dziewczynki mam pytanie a propos prezentu dla babci: macie może jakiś pomysł? Musimy coś kupić dla babci mojego M, a moje babcie zmarły jak byłam mała, więc zupełnie nie wiem co jej kupić. Kupiliśmy jej w poprzednich latach książkę o papieżu, jakieś nalewki ziołowe, album na zdjęcia i moje pomysły się skończyły. :( Pomóżcie..
 
asiczka mi to się wydaję,że dopiero 14 dnia nastąpiło u Ciebie zagnieżdzenie,stąd te negatywne testy.Ilonka jak myślisz? ty się znasz mogę mieć rację?
 
rozia moze jakis cieply kocyk?ja mojej kupilam w ubieglym roku i byla przeszczesliwa

viola no ja juz sie pogubilam co i kiedy hih:)moze cos zle zaznaczylam i faktycznie pozniej jakos doszlo do zagniezdzenia?no nie wiem..kurcze mialam juz taki czas ze sie pogodzilam i czekalam na @ a teraz znow taka nadzieja przychodzi..ale licze sie z tym ze to jednak nie to..ale fajnie by bylo:)
 
Ostatnia edycja:
pamela bardzo mi przykro:( Nie będę pisać,żebyś się trzymała, bo to pewnie Ci nie pomoże, ale tulę mocno :(

Dziewczynki mam pytanie a propos prezentu dla babci: macie może jakiś pomysł? Musimy coś kupić dla babci mojego M, a moje babcie zmarły jak byłam mała, więc zupełnie nie wiem co jej kupić. Kupiliśmy jej w poprzednich latach książkę o papieżu, jakieś nalewki ziołowe, album na zdjęcia i moje pomysły się skończyły. :( Pomóżcie..



Może jakiś zestaw herbat takich prawdziwych z herbaciarni,ładnie pakują a herbatki super:)
Album ze zdjęciami wszystkich wnuków i jak ma to prawnuków.
I taki prezent może drogi,ale moja mama zawsze mówi,że kiedyś jak będzie jeszcze starsza to chciałaby od wnuków dostać fotel bujany:)
 
zapytam mojego M co o tym sądzi, bo w sumie pomysł mi się podoba, zwłaszcza,że u niej zawsze zimno jest. Dzięki:) A w sprawie Twojej tempki, to mówiłaś mi,że tam u Was nie robią bety, ale może prywatnie sobie zrób? Nie myślałaś o tym?

Viola dziękuję za propozycję, ale mój M już jej kiedyś kupił herbatki, mnie też wtedy kupił, bo ja je uwielbiam :)
 
Ostatnia edycja:
:-:)-:)-:)-(
pamela
brak słów.... dlaczego takie rzeczy się dzieją??
trzymaj się kochana i jak tylko nabierzesz ochoty to wracaj do nas

mój @ rozkręca się na całego:-(

co za dzień...
 
rozia ​kochana,moze i prywatnie by sie dalo ale tu wizyta prywatna kosztuje ok 100f no i doliczyc koszty badania...hmmm..moze gdybym do polski nie leciala..ale 2go lecimy wiec jakos przetrwam do tego czasu..zreszta jezeli to ciaza to wkoncu musi kiedys ten tescior wyjsc..bede robic w sobote z rana i sie okaze wtedy.a kocyk dla babci to super sprawa))))babcie lubia ciepelko wiec zawsze sie na nozki przyda:)))
 
reklama
Do góry