reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

w sumie i tak planowałam iść.. tak na kontrole, a jutro w zasadzie mam wolne więc mogę się wybrać - a co radzisz poczekać?? za szybko się wybieram :-).. kiedy ja już chcę to zobaczyć :-) ten mały pęcherzyk... Tą moją małą fasolkę :-))))))))))))
 
reklama
koteczku na usg jeszcze nic nie bedzie widać, sam pęcherzyk i może kropeczkę malutką......lekarz Ci w sumie nie powie nic,oprócz tego ze ciąza jest wczesna i różnie może być,,,,,,,,, ale jesli masz umówioną wizytę to czemu nie ;))))
:)))) :-):-)
serduszko zaczyna bić około 6 tygodnia dopiero, :-)
 
Witam

Martini wielkie gratki:) Dbaj o siebie:)

Losiczka ja mam 35 lat. Testuję 20.09 echh zobaczymy co z tego wyjdzie... dobrze że ma krótkie cykle 25 dni

Ilonka
razem zaczęłyśmy to może razem zafasolkujemy byle szybko&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Violu- tez ma taką nadzieje :)))))))))))))) czyli co 19-tego bedą II krechy u losiczka a 20-tego u Ciebie ??????:-)OBY !!!!!!! Trzymam kciuki za Was słoneczka :))))))))))))))))))
 
martini gratulacje ogromne chyna mamakasia juz zaraziła nas tutaj..myśle ze po kolei bedziemy sie cieszyc!!!a jak długo sie starałaś?
viola,losiczka tak wiec czekamy na dobre wiesci od was teraz!!!
a potem ilona chyba czas na nasze testowanie!!!moze choc jednej z nas sie uda!!
 
WITAJCIE TO JA PORANNY PTASZEK:-) MARTINI AGATA NO MOJE GORACE GRATULACJE:biggrin2: SYPIA NAM SIE POWOLI FASOLKI OCH JAK FAJNIE I MAM NADZIEJE ZE TO NIE KONIEC NA TEN MIESIAC;-) JA JESZCZE 4 DLUUUUUGIE DNI :baffled::baffled::baffled: MILEGO DNIA
 
Dziękuje za gratulację :-) ja zaczęłam starania zaraz po swoim ślubie 06.08.2011 :-) pierwszy @ miałam 13.08 i udało się w zasadzie za pierwszym razem :-D ale fakt jest taki że tabletek anty nie biorę już ponad rok..

Mam nadzieję, że teraz zacznie się falowe informowanie o tym, że kolejna Staraczka zobaczyła 2 kreski na teście... gorrąco wam tego życzę.. bo to cudowne uczucie ;-) a mina męża - widok bezcenny, uśmiechnięty od ucha do ucha powiedział "No to narozrabiałem" :laugh2:

 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry