reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

losiczka ześ mnie rozśmieszyła z tymi emerytami !!!!!!!!!! jak tak mówisz to wydaje mi sie ze my dzieci chcemy dzieci robić

Trzeba miec baaaaaaardzo silną wolę aby rzucić tak z dnia na dzien........ BRAWO DLA MĘŻA !!!!!!!!!!! BĄDŻ DUMNA Z NIEGO !!!!!!!!!!
Mój juz tradycyjne rzuca faje raz w roku............... 1 stycznia !!!!!!!!! wytrzymuj 1-2tygodnie i potem bach,.,,,, snow smrodzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
ILONKO NO JESTEM BARDZO Z NIEGO DUMNA OJ BARDZO ALE WSPOMAGAL SIE TABEXAMI CHYBA Z 3 PODEJSCIA MIAL NO I WKONCU ZALAPAL TAK JAK I JA MAM NADZIEJE ZALAPAC FASOLKE JESZCZE W TYM CYKLU CHYBA OSIWIEJE PRZEZ TE PARE DNI:baffled:
 
losiczka - te ostatnie dni przed @ są najgorsze- wiem, najbardziej sie cholera dłużą , ale juz bliżej niż dalej :))))))))) mam nadzieje ze bedzie tu sporo fasolek , na razie mamy "rodzynka"jednego , a nasza mamusia coś nam nie chce słać fluidków ciązowych buuuuuu.:(((((((((
 
Ilonka ja jestem z Wami całym sercem i duszą. Trzymam za Was kciuki aby się udało i niedługo wyrósł tu cały ogród fasolinek:-) Co prawda rzadko tu zaglądam bo czas mi zbytnio nie pozwala, ale jeszcze troszkę to chyba trzeba będzie zwolnić tempo, tak więc obiecuję się poprawić:-D A tym czasem miłego po południa:happy2:
 
Mamusia a gdzie fluidki na szczęście ??????????
Zaglądaj do nas i przekazuj same dobre wiesci :)
Kiedy do lekarza sie wybierasz???????????
 
Witajcie, mam dzis szalony dzień, dopiero chwilkę dla siebie wygospodarowałam. Ale juz i mała była w przedszkolu i ja w pracy, potem na spacerko-zakupach, teraz nastawiłam cóś na obiad, mała odpoczywa i ogląda bajki, a ja mam kompa.

losiczka - no my emeryci... ale fajnie jest!!!! hihi
 
Hej, tak jak pisałam w poprzednich postach ja miałam mieć @ 13.09
wczoraj jeszcze nie wyrwałam się z testowaniem - nie chciałam sobie nadziei robić..
tym bardziej że jakieś przeziębienie mnie wzięło :-(

dziś wysyłam dobre fluidy - jakąś godzinkę temu testowałam i... :-):-):-)

mało nie zemdlałam z radości - mam 2 kreski, z testu domowego wynika że JESTEM W CIĄŻY!!! :-D:-D:-D jutro idę do lekarza potwierdzić dam znać co jak
 
reklama
Martini ja Cię, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE !!!!!!!!!!! SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie za wczesnie na lekarza ????????? w sumie to tylko potwierdzi nic wiecej ,,
 
Do góry