reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

agnes- no popływałaś sobie troszę wiec teraz działaj na lądzie :-D trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Katy- :szok: hihi, no w takim momencie pytać sie o sałatkę ????? hihi !!!!!!!! hahahaha
piąteczka- ajjjjjjć, wiec w środę testy dojdą pewnie dopiero !!!!!!!!!!!! :crazy:
Karla witaj :) a może zrobisz test ?????????? :tak:
Amna- witaj i TY !!!!!!!!!! Jak sie czujesz??????????? Ja cIę kojarzę z innego wątku :)


losiczka a może nie widzisz cienia ??????????????????? w świetle sztucznym może nie zauważysz co????????????????? przyjżyj się dobrze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale rano tez zrób !!!!!!!!!!!! trzymam kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
ilonko ani cienia ani nadzieji na cien :-:)-:)-( jutro zrobie ale tak tylko dla was zreszta tempka pewnie jutro juz zacznie spadac:-:)-:)-( do bani wiedzialam ze tak bedzie wiedzialam tempka robi mnie w konia daje nadzieje a jeszcze pare godzin temu bylam taka szczesliwa :-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
dziewczynki uciekam do domku. zimno się zrobiło więc marzę o kocyku, herbacie i poleżeć przed tv.

losiczka
głowa do góry. może za wcześniej jeszcze na testy? tempka ładna wiec czekaj do jutra

karla zrób test
 
karla testuj- będziesz spokojniejsza

losiczko zrób sikańca rano- jeszcze nic staconego

ja muszę czekać do minimum środy lub czwartku- zeświruję do końca

katy
no chyba, że @ przyjdzie pierwsza niz przesyłka z teściorami
 
Losiczka glowa do gory.....zobaczymy jutro co wyjdzie z porannego sikania :tak:
Moze to cie chociaz troche pocieszy

Ilona zawsze mnie sie udawalo kogos przylapac a tym razem ZONK !!!!!!!

Piateczka napewno nie.... ta wredota juz pojechala na holidaya na kila miesiecy
Pozostanie tylko swietowac
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczynki wlasnienie dawno wrucilam od tesciowej myslalam ze bedzie gorzej mikolaj juz 1 przyszedl dzis do mnie 100 zl od babci mezusia i juz szmatke sobie kupilam spodnie rurki brazowe i tuniczke taka w jesienne kolorki ... zawsze cos nowego hehe a wr do tesciowej na poczatku to myslalam ze tylko wypijemy kawke obiadek.. itp i zbierzemy sie do domu bo zaczynala ju trochmnie wpieniac z swojimi oczywiscie madroscimi ale jej potem przeszlo i mozna bylo spokojnie posiedziec i posmiac sie :-)

ello dziewuszki wiem ze to wyczekiwanie na testowanko jest okropne ale trzymjacie sie jakos ,, jestem z wami :tak::tak:

my z M . jestesmy w trakcie bobosexikow juz 2 dni za nami dzialania napewno cos dzis bedziemy świrowac po koluderka:laugh2: a cio do zima to naprawde chlodno jest ja co nie nawidze czapek nosic to juz zalozylam w czoraj bo tak pizdzilo jak w kieleckim i myslalam ze mi glowe urwie hehe witam w wieczorny poniedzialek :-)
 
juz sie nakrecilam, i mam nadzieje ze jutro nie bede plakac.
ehh...
bo mi ginekolog robila w czwartek usg i nic nie wyszlo... ale to chyba za wczesnie zeby w usg bylo widoczne co??
 
a ja chcialabym cofnac czas i nie robic tego testu :-:)-:)-( jeszcze chociaz 1 dzien mialabym nadzieje :-:)-:)-( dobra dziewczynki dzisiaj mala dolina jutro juz bedzie dobrze ale tak jak powiedzialam nastepne staranka dopiero w styczniu miesiac musze odpoczac
 
reklama
losiczka ja nadal trzymam kciuki, bo może test za wcześnie zrobiony, może zagniezdzenie było później nic nie wiadomo, zrób rano i zobaczymy co bedzie, mam nadzieje ze juz sie coś ukarze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Karla no to daj znać jak sikniesz :)
anusia - no to czyli Mikołaj był chojny :) super :)
piąteczka myślę ze w środe dojda testy :) one szybko ida :)
agnes- miłego wieczorku :)
Katy - haha ja nadal sie śmieje , hehehe
 
Do góry