reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Bobofrutek ja juz tu kiedys pisalam ze dziewczyna miala to samo i poradzila sie lekarza a lekarz jej powiedzial ze takie cos moze miec miejsce gdy zluszcza sie mala powierzchnia nablonka macicy do ktorej nie byl przyczepiony pecherzyk z malenstwem nic groznego a ona jest w 16 tc, wiec nie martw sie prosze


Karla byc moze ze jestes ale nie wiadomo...lepiej z dystansem do tego podchodz zeby w razie czego nie bylo ci bardzo przykro, napewno wszystko sie ulozy
Losiczka do jutra i prosze glowka do gory, nie jedna kobiete juz zaskoczyly objawy testy na - chociaz byly w ciazy. Ciaza jest mega nieprzewidywalna i kazda jest inna. Zobaczymy co ci jutro wyjdzie
Ilona wierz mi ja tez sie smieje caly czas w duchu Karolina a brata masz starszego czy mlodszego???
Roszpunka owin sie i odpoczywaj ....zdrowka
 
reklama
Karol-in-a a moj jest starszy o 8 wiec spalic sie chcialam ze wstydu....jak czlowiek siedzi w pokoju czasami cale popoludnie czy wieczor to nikt nie zajrzy ale jak sie seksisz to wtedy pielgrzymki.....wechem to wylapuja czy co????
 
reklama
czesc dziewczytnki jA TYLKO NA chwilke powiedziec ze zyje ale nie miałam czasu sie odezwac bo cały czas jakies zajecia no a dzis sie pakowałam bo jutro jade z małym do szpitala na te badanka....tak wiec nie wiem kiedy beede z powrotem.....boje siue jak mały bedzie spał poza domem i wogóle co mu wyjdzie...eh nawet nie wim który dzis dc mam musze kuknac na wykres który zreszta zaniedbałam....ale owulka mi chyba przeleci jak bede w szpitalu;-(
mysle ze jak wróce bedzie duzo fasoleczek w brzuszkach;-)szczesci kazdej życze i bede tteeeeeeeeeeeesknic bo tam nie ma neta;-(i nie bedzie jak sie z wami podzielic smutkami czy radoscia czy dowiedziec sie co u was....
moze jak zdaze zagladne rano jeszcze
 
Do góry