reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
no zagubiona to fajnie :) ja czekam na @ ma byc 3 pazdziernika zobaczymy narazie lekko mnie pobolewa jajnik niewiem czemu ;/ temperature mam 37,2 zobaczymy co z tego wyjdzie i czuje ze mam wilgotno i czesciej chodze siusiu ale chyba sobie wmawiam hehe:-D
 
z tym wmawianiem to powiem ci ze jak zobaczylam test to stwierdzilam ze sobie wmowilam droga kreske;p dopiero maz potwierdzil ze tez ja widzi ;p
 
hej Wszystkim :)
na prośbę .. piszę coś o sobie :)
mam 27 lat... od roku staramy się o dzidziusia... pierwsza próba w marcu zakończyła się ciążą pozamaciczną... na szczęście jajnik i jajowód uratowany (laparoskopia). Teraz odczekaliśmy wymagane 5 m-cy i zaczęliśmy w tym cyklu. Dziwny ten cykl miałam... próbuje się obserwować (głownie śluz ) i wygląda na to, że "jajko kurze" miałam 10 dni - wszędzie jest napisane, że max 6 dni ... heh, więc nie wiem czy dobrze z M trafiliśmy. Obecnie mam 20 dc i ok kilku godzin odczucie "sucho". Dodam, iż mam cykle 25 dni... więc pogubiona trafiłam tutaj...
Robiłam testy owu - negatywne, pozytywny wyszedł tylko 7dc -chyba coś za wcześnie... no i cóż... wszyscy mówią "wrzuć na luz" - ale łatwo mówić ... staram się "nie myśleć" tylko spontanicznie działać z M. Ale w podświadomości jest to jedyne nasze marzenie... dzidziuś.... jestem dobrej myśli, choć po operacji byłam załamana .... służę Wam moim doświadczeniem ( testy owu, ciążowe, ciąża pozamaciczna i objawy płodności ) i radą... długo zwlekałam by zarejestrować się gdzieś na forum, ale już nie chcę być sama.... i JESTEM TUTAJ.
POZDRAWIAM :)
 
bietka dobrze trafilas kochana z nami bedzie ci razniej zobacz ile dziewczyn w tym miesiacu zafasolkowalo a jeszcze pewnie nie koniec:-);-):-) drogie moje kolezanki a gdzie wasze ciazowe suwaczki co?????????????????????????????????
 
bietka dobrze trafilas kochana z nami bedzie ci razniej zobacz ile dziewczyn w tym miesiacu zafasolkowalo a jeszcze pewnie nie koniec:-);-):-) drogie moje kolezanki a gdzie wasze ciazowe suwaczki co?????????????????????????????????
ja juz mam ;p;p;p

hejka :) chciałabym do Was dołączyć:* mam już synka 4.5 lat i juz staram sie 10 miesiecy niestety:( ale wierze że sie wkońcu uda:)
witaj a powiedz na jakim etapie teraz jestes przytulanki czy oczekiwanie na zrobienie testu ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry