reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
zagubiona- moje gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! slij nam jak najwiecej tych fluidków
viola- ja tez wyłapałam juz boćka z dziewczynką hihihi
hej losiczka !!

no a Ja czuje ze i ten cykl nie nasz... tempka spada :((((buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ...... smutno mi bardzo :(((((((
coraz bardziej przekonuje sie ze nie jest Nam pisane drugie dziecko :(((((((( bo jak to wytłumaczyć... 2 poronienia teraz juz 2 cykl nie udany --- za miesiac bedzie juz rok odkad sie staramy a mamy za soba jedynie same cierpienia, aniołka w niebie

no dobra nie smęce juz
ciesze sie z nowych fasolek
 
Ilonka owulkę według mnie miałaś 13dc więc przytulajcie się 12 i 14 dc z kilkudniowym celibatem przed i mąż niech je dużo bananów gorzkiej czekolady i jogurtów;) i powodzenia:) Efekt murowany:)

Przy codziennych przytulankach plemniki mogą być za słabe kiedyś mój mąż wyczytał to w jakimś poradników dla panów:)
 
viola- no my niestety mamy tylko weekendy na działania, bo maz w delegacji pracuje i go nie ma w domu 5-6 dni w tygodniu , wydaje mi sie ze owulka była w dzien szczytu sluzu czyli 14dnia przytulanki w 11,12,13 dniu c. no nie wazne, ale ja czuje w sobie ze sie nie udało!!!!
chyba odloze starania , moze kiedys samo sie trafi, ehh.....
 
Cześć dziewczyne :)

Zagubiona - gratulacje!!!
Ja też łapię fluidki :) nie ważne czy z kokardką czy krawatem hihi .....łapię, łapię.... ;-)
Ilonka nie dołuj się, wszystko będzie dobrze, uda się :) Jesteśmy wkońcu razem i będziemy się wspierać :-)

Miłego dnia wszystkim.
 
dziewczynki wysylam ich jak najwiecej
ilonko musisz byc dobrej mysli, moze musisz odpuscic sobie na jakis czas, ja pamietam ze w pierwszej ciazy tez dopiero jak odpuscilam to sie udalo, teraz tez nie za bardzo sie przejmowalam czy sie udala czy nie
 
reklama
Do góry