reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
zagubiona gratulacje a powiedz mi myslalas o dziecku czy sobie odpuscilas ??
powiem ci ze dopiero dzien po przytulanku zorientowalismy sie ze mam plodne ( a trochu zaszalelismy) wiec stwierdzilismy ze jak bedzie to bedzie jak nie to sprobujemy nastepnym razem tak ze nasze postanowienie o dzidzi bylo dosc spontaniczne

zagubiona miałaś jakieś objawy?

pierwsze to bol glowy bardzo dokuczliwy pozniej bol po lewej stronie brzucha kilka dni temu rozowy sluz, sennosc w dzien za to problem ze snem w nocy, dzisiaj troche musi mnie zoladek, no i kilka dni mialam problem z wyproznieniem ( sorki za te slowa ;p) temperatura powyzej 37 i sluz taki jak plodny a i jeszcze duzo siusiamm
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ale wy piszecie szybciutko!!! tyle nowości!!!
ZAGUBIONA gratulacje gratulacje gratulacje!!! kochana ale masz szczescie!!! a właśnie miałaś jakies objawy albo cuś???
ilona ani mi sie waz odpuszczac!!!!my tu jestesmy razem do testowania a w kupie siła;-) a tam tempka mi tez spadła to bedziemy razem jak co;-)
agnes a ty masz jakies objawy np tempke mierzysz?
katrina a jak samopoczucie?
ale dziewczyny ślijcie fluidki bo mi brakło z kokardką;-)
witam nowe staraczki na forum juz nie wiem która jak sie nazywa bo nie nadążam;-)


a tak z innej beczki dowiedziałam sie wczoraj ze znajoma w ciąży ale najlepsze jest to ze chłopaka zdradzała i piep*** sie z 2 naraz...i teraz obydwom powiedziała ze sa ojcami...a hajtac sie bedzie po porodzie bo mowi ze mosi zrobic badania kto jest ojcem bo nie wie....masakra jakas ehhh z tymi ludzmi
 
Ostatnia edycja:
bocian.gifbocian4.png

niech leca do was bocianuszki :D

Agnieszka tak wyzej napisalam jakie :D
 

Załączniki

  • bocian-lecacy-z-niemowlakiem.gif
    bocian-lecacy-z-niemowlakiem.gif
    6,3 KB · Wyświetleń: 42
hej agnieszka no niestety nie mierzę ale może od następnego zacznę. póki co ból jak na @ i ból krzyża co wcześniej mi się nie zdarzało. myślę że to jednak @ się zbliża. poczekam do poniedziałku i jak nie będzie @ to zatestuję ale jestem niemal pewna że ten cykl strasony :-(
 
ILONKO JA CI DAM SIE PODDAWAC:wściekła/y:KLAPSIORA CHCESZ?OJ OJ AGNIESZKO JA TEZ Z WAMI JESTEM:-)JA ODLICZAM DNI DO PRZYTULANKA ;-) TAKIEGO NA DZIEWCZYNKE OCZYWISCIE A JAK NAM DZIEWCZYNKI NA WYPUSZCZALY BOCIANOW A MY JE WYLAPALYSMY JA TO CHYBA NAJWIECEJ TYCH ROZOWYCH HA HA :-) TO ZNOWU POSYPIA SIE FASOLKI JA W TO WIERZE AGNES NIE ZAMARTWIAJ SIE BEDZIE DOBRZE
 
losiczka no ty wiadomo ze tutaj jestes z nami ale mam nadzieje ze nie długo i przeniesiemy sie na wątek mamusie z "zaczynamy staranka" tak wiec prosze o dużo fluidków i zakładamy nowy wątek;-)
 
reklama
Dziękuję Wam bardzo, wiecie ja juz na luza wrzuciłam w tym cyklu, kiedy moglismy to korzystaliśmy nie było presji ze teraz trzeba bo dni płodne, po prostu kiedy mielismy ochotę to działalismy :)
Ok na razie cyklu nie spisuje na straty , ale tez i sie nie nastawiam ze stanie sie cud!!!!!! Bo jak do tej pory cuda u mnie sie nie pojawiły ( oprócz synalka hihi)

zagubiona-ja mam jeden Twój objaw - w nocy spać nie mogę a w dzien jak straszydło chodzę .....hmmm no i te moje cyce.... takie sie pulchne zrobiły :szok:ale nie wariuje to i na @ moze byc objaw,
dzis pewnie testy przyjdą, i do niedzieli bede codziennie myslec zeby zrobić moze juz , ale nieeeeeeee..... schowam je głęboko w szafce i wyjmę w niedziele ;P nie dam się !!!!!!!!!!!!!!!!!

Suoer te boćki , ja poproszę o ten z dziewczynką :p

agnieszka- o Ja cię..........!!!!!!!!!a co na to te facety???????? Boże co za baba!!!!!!! To ma teraz dylemat!!!!!!!
 
Do góry