reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

hej kochane :)
Agnieszka- widzę ze skok przed owulacyjny był wczoraj, a jaka dziś tempka ?? ......super, wiec działać proszę teraz !!!!!!!!!! no chyba ze na córe celujecie wiec STOP :)
jesli chcesz miniaturkę to na enpr naciskasz MOJE CYKLE i tam masz link do miniaturki i tylko go kopiujesz i tu w sygnaturze wklejasz :)

bobofrutek nie z takimi problemami kobietki zachodziły wiec spokojnie, napewno zajdziesz szybciutko ) trzymam kciuki &&&&&&& Działacie a bedą efekty :)


wieszco dzis miałam 36,6 tak wiec spadek był..
 
reklama
hmmm tylko ze moim zdaniem tempka powinna podskoczyć o 0,2 stopnia jesli miała być owulka..... no ale Ja to sie dopiero co ucze wiec nie jestem juz pewna czy od razu po spadku ona powinna byc wieksza o 0,2 czy np może jutro
U mnie po spadku było o 0,2 stopnia i dziś tez jeszcze w górę o 0,2 wiec u mnie juz po owulce !!
 
bobofrutek ja mialam torbiela giganta i nawet nie wiedzialam ze go mam w 2 ciazy to bylo 19l temu wtedy nie bylo jeszcze usg panstwowo z tego faktu ze ciaza przebiegala super nie szlam prywatnie bo niby po co?ale uwierzcie mi mialam jakies glupie sny i moje przeczucie mowilo ze cos nie tak wiec poszlam prywatnie i okazalo sie ze moj synek mial 25cm i tyle samo gigantyczny torbiel:szok:w tym samym dniu szpital i teksty typu ratujem matke nie dziecko:szok:wylalam morze lez a skonczylo sie na tym ze sciagneli plyn z niego a jak maly mial 1,5 roku znowu 25cm i na stol po operacji dwa razy jeszcze rodzilam wiec wszystko jest mozliwe:-)
 
Ilonko nie martw się doczekasz się najpierw maleństwa a później domku z ogródkiem:-) A co do mojego wieku no to aż tak bardzo stara to jeszcze nie jestem (rocznik '89):-D, no ale w sprawach macierzyństwa z lekka niedoświadczona i wiem tylko tyle co zauwazyłam wśród innych lub przeczytałam. No ale mam nadzieję, że mogę liczyć na Waszą pomoc:blink:
 
Witajcie, u nas pogoda nadal pod psem, chociaż już wiatr jest słabszy.
U mojego bossa na podwórku poprzewracało kubły na śmieci, dobrze, że były puste, bo nie wiem kto by to zbierał z całego ogródka.

Dziewczynki umówmy się, żeby nie pisać kilku swoich postów jeden po drugim. Jak coś napiszemy, a zapomniałyśmy o czymś lub chcemy coś dodać, to pod postem jest kwadracik EDYTUJ, trzeba tam kliknąć i dopisać, albo poprawić posta.
 
Mamusia- czyli masz 22 latka a ja miałam tyle co urodziłam Jasia, i dałam sobie sama radę, mąż ciągle poza domem a jednak potrafiłam zająć sie malutkim, macierzyński instynkt :))))))))
losiczka nie łykam wiesiołka, bo u mnie nie ma problemów ześluzem, tzn kurcze w tym cyklu było go mniej o wiele wdni płodne niż w poprzednim ale na razie nie potrzebuje, jak cos to siemie lniane bede sobie popijać od nastepnego cyklu(o ile nie zaciążę) przy okazji na żołądek zrobi ochronę bo ostatnio coś mi szwankuje :(
 
losiczka dzieki za pocieszenie:) Moje torbiele mialy po 7 cm i pojawaiaja sie co jakis czas i wiem ze teraz znow jest u mnie ten torbiel bo czuje ze mam inny brzuch no i bol czuje. Mam nadzieje ze jak najszybciej sie wszystko unormuje i ze bede zafasolkowana i Wam rowniez dziewczyny tego zycze:) A tak swoja droga to szkoda ze zaraz po przytulanku nie mozna sie dowiedziec czy jest sie z fasolka juz czy nie:) ale byloby super!
Buzka dziewczynki:)
 
reklama
bobo frutek pewnie kazda z nas wiele by dala zeby po jednym dniu juz wiedziec czy jest fasolka .JA za 5 dni testuje i coraz bardziej sie denerwuje:-(temp dosc wysoka stabilna ale to przesciez nic nie znaczy:-(im blizej tym gorzej ze mna:-(
 
Do góry