reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

losiczka - TY masz 5 dni a ja co najmniej 13 jeszcze :( masakra.. mnie to sie bedzie dopiero wlekło.......ale trzymam kciuki aby wyszły II krechy :)):tak::-)
a gdzie prowadzisz wykres ???????
 
reklama
Witam kochaniutkie:)

Tak właśnie powinno być zachodzisz w ciążę i organizm powinien dać jednoznaczny sygnał a nie tygodnie domysłów nadziei marzeń a później rozczarowanie:(
 
Cześć dziewczyny :)

Trochę mnie nie było, ale byłam pochłonięta życiem codziennym;) dużo spraw do pozałatwiania w jednym czasie.

Może najpierw napiszę co u mnie... Dzisiaj mam 39 dc, wczoraj byłam u gin i dostałam luteinę dopochwową, mam ją brać przez 5 dni na noc i w ciągu następnych 7 dni ma przyjść @ Mam nadzieję, że przyjdzie jak najpóźniej, bo pod koniec miesiąca (od 30.09) mam wyjazd służbowy aż na tydzień i nie chciałabym mieć wtedy owulki. Martwię się trochę, że wypadnie mi ona właśnie na sam wyjazd A tak ogólnie to miałam w tym cyklu owulkę (prawy jajnik) więc widocznie nie utrafiliśmy z mężusiem w odpowiedni moment (bo ja w ogóle nie wiedziałam kiedy mam owulkę).

Mam nadzieję, że już w tym cyklu po @ będę miała małą fasolkę :) Marzę o tym :-) A jak Wam idą starania?

Pozdrowiam :-)
 
lilian - to Ci się przeciągnęło... Tu koło nas mieszka kuzyn mojego męża z rodziną, mają synka w wieku mojej Alinki. Marlena skończyła karmienie piersią jakieś 2 m-ce temu i od tamtego czasu nie miała @, więc była w Polandii u lekarki i dostała coś na wywołanie.
 
witajcie dziewczynki ja to jestem ranny ptaszek juz polowe kawki wypilam ilonkoja prowadze wykres na 28dni tyle ze tak jak powiedzialam jak sie wtym cyklu nie uda to koniec z mierzeniem temp testami owulacyjnymi poprostu nie bede sie nakrecac za duzo nerwow. milej srody
 
Witam
Też już połowe kawki wypiłam:)
Takiego mam doła dziś bo chyba z tego cyklu też nici:-(. Tempka przed wczoraj była 37 wczoraj 36,9 a dziś już 36,8 czyli spada i piersi bolą jak na okres:(
Miłego dzionka wam życzę
 
dzien doberek :)
losiczka to tak jak ja ostatni cykl z wykresem póżniej tylko bedzie sie ziemia trzęsła i potem wyczekiwanko czy przylezie małpiszon czy nie !!!!!!w moim przypadku czy bede widziec czy owulacja sie zbliza czy nie to i tak nic nie da , jestem i tak zdana na same weekendy, wiec moze kiedys sie uda :)))))))
Viola- no zdaje mi sie ze idzie juz do Ciebie @ no ale póki nie ma @ jest nadzieja :))))))
P,s- widze ze razem zaczęłysmy starania Violu- tyle ze TY 3 dni wczesniej hihih :))))))

Pogoda dzis bardzo senna wiec trzeba kawke wypic, dopiero co wróciłam z zakupów porannych (mamuśka mnie wyciągnęła) nie zdarzyłam nic zjesc nawet, wiec trzeba nadrobic :) :))))))))
 
dziewczynki widzeze wy z tempka obeznane jestescie wiec powiedzcie mi kiedy tempka powinna wzrastac jak sie udało zaciążyć?ja mam dziś16dc i tempka 36.5 zreszta jak mozecie luknijcie na moj wykresik.
ilona ty tez widze masz 16dc a co ile masz @?
 
reklama
Agnieszka- w sumie to ta tempka powinna juz po owulacji pnąć sie na górę, zobacz mój poprzedni cykll po owulacji ciągle do góry szła..... no raz wyżej raz niżej Obserwacja cyklu - enpr.pl , nie zawsze tak musi być ze ciągle bedzie wysoka , ale jak zacznie spadać juz o 0,2 kreski tuż przed okresem to zły znak, wiec na razie jest dobrze, choć ja u Ciebie nie widzę wyraźnego skoku po 14 dniu kiedy miałaś ból owulacyjny, ale zobaczymy co przyniosą kolejne dni :)

Ja mam co 28 dni @ :) wiec testować bede w dniu @ czyli 26 wrzesnia :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry