reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Katy powiem tyle... Zrobiło się nam przykro, że zostały wybrane "te fajniejsze"... i nie zauważyłam, żeby ktoś omijał Twoje posty, może po prostu jak już 5 osób napisało jak tata, jak brat to już ta 6 nie chciała się powtarzać? Ale to są Twoje odczucia. Osobiście zawsze bardzo Ci kibicowałam i dalej kibicuje... AMEN!! ;-)
Dzoana sprawdzę Twoje propozycje. ;-) Zdaje sobie sprawę z tego, że dwa miesiące to mało i raczej nie nauczymy się pięknie tańczyć i nawet pokłóciłam się o to z narzeczonym ;-) bo on zmęczony po pracy przychodzi, że kładzie się i od razu zasypia i nie ma kiedy na te tańce pójść...
 
reklama
Suonko zazdroszczę Ci tych przygotowań tej adrenalinki, poźniej się bedziesz śmiać ze wszystkiego jak bedzie wspominać :happy: tak jak ja teraz wspominam hehe teraz uroki malżeństwa ;-) ale to też jest fajne.
 
Dzień dobry kobietki:-) ale wczoraj naskrobałyście my z małą pędzimy na 9 do święcenia bo później będę piekła ciasta i sprzatała na jutro:happy2: Anisiaj-kochana &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wizyte będzie dobrze:tak:
 
Witajcie kobietki
Joweg ja też się całą noc kręciłam i piłam i latałam siusiu i tak w kółko
Wiolka a ja nie wiem na którą mam święconkę muszę pod oknem czatować jak sąsiedzi pójdą :cool2:
Suonko kurcze ale fajnie masz, ja pamiętam jak my się do ślubu przygotowywaliśmy a wszystko sami i chciałabym jeszcze raz ten dzień przeżyć i choć mieszkaliśmy przed ślubem 2 lata to i tak w kościele miałam taki stres że nie mogłam oddychać
Anisiaj kciuki za wizytę i daj znac szybciutko
 
reklama
Witam swiatecznie :)

Ja mam święcenie na 12 lub 13. Jeszcze leze w wyrku ale powoli sie trza zbierac. Ja wczaraj popieklam murzynka bo tak chcialy moje chlopaki dzis tylko polewa i babeczki :-) na zyczenie Igorka :D a Igorek juz od 7 na nogach i caly czas chodzi i truje kiedy bedziemy malowac jajka :cool:
 
Do góry