reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zaczynamy staranka :)

Dzoana myśleliśmy o walcu wiedeńskim i muzyce do Nocy i dni (swoją drogą tak nazywa się sala i ogólnie jest w takim nastroju zrobiona) ale koleżanka powiedziała mi, że to strasznie oklepane...
anisiaj &&&&&&&&&&& za jutrzejszą wizytę i melduj szybciutko co i jak :tak:
Katy jakby każdy mógł tam pisać to nie byłoby osobnego wątku tylko pisałybyście tutaj- taka prawda :-( Bo rozumiem nie każda dziewczyna miała dostać zaproszenie na nowy wątek... Ale żyjemy w demokratycznym kraju, każdy może robić to co chce, jak i każdy może wypowiedzieć się na dany temat... :-(
Bobo nie martw się jak napisała Dzoana, dzidzia jest malutka i dobrze chroniona przez kości miednicy i powłoki brzuszne :tak:Uszy do góry, ale uważaj na siebie!!!
 
reklama
KatyB - ja nie widzę nagonki na Ciebie jako założycielkę, przynajmniej ja tak tego nie czuję. Widzę jednak żal o to, że nie powiedziałyście nam, że źle się tu czujecie. Ja o to pytałam i uwierz mi, po jednym słowie przestałabym się podniecać moimi mdłościami, wiedząc, że którejś z Was jest źle.
 
Scoti, no dajmy juz spokój.
Katy, miło mi bedzie Ciebie wspominać, po początkowej przykrości, że tak wyszło przyszedł spokój i absolutnie nie uważam Ciebie za świnię. Jeśli czułaś sie pominieta to wystarczyło powiedzieć. Widizałam Twój wpis na wykresie i dlatego znalazłam nowy wątek bo nie wiedziałam o co kamann. A jak sie dowiedziałam no to byłam w szoku, bo wczoraj czytałam wpisy dziewczyn na starym wątku, a dzisiaj te same dziewczyny obsmarowywały innym tyłki. Ale juz dajmy spokój, jest noc, jutro jest dzień i wszystko będzie lepsze.
 
Suonko, troche tańcuję z M, tak rekreacyjnie i osobiście ciężko jest mi tańczyć wiedeński, jest strasznie szybki i ciężko jest mi nadążyć. Może angielski, ma łatwiejsze kroki, no i moim zdaniem kroki daja duże pole do popisów i układów.
 
Dziewczyny zle mnie zrozumialyscie......nie o to chodzilo
To prawda zyjemy w demokratycznym kraju wiec nie czulam sie egoistycznie zakladajac ten watek.........mialam tu napisac jak sie czuje??? Jesli moje problemy nie byly widziane wczesniej to teraz mialam napisac ??? Niektore dziewczyny znam od dawna i wiem co przeszly dlatego opisalam je jako stara gwardie ......a co do zaproszen to zle to ujelam......to nie byly zaproszenia tylko informacje o nowym watku niestety nie wszystkie dziewczyny mam w znajomych i nie do wszystkich dotarlam.....jesli sie jest na forum to trzba zwracac uwage na potrzby czy problemy innych ale nie bede sie juz usprawiedliwiac bo widze ze i tak jestem tu nie mile widziana.......

DOBRANOC JUZ WIECEJ NIE PRZESZKADZAM zycze Wam wszytkiego dobrego mimo tego co o mnie myslicie
 
No pieknie pięknie. Może piosenka ze skrzypka na dachu "sunrise, sunset"? Tylko właśnie do angielskiego? A może inny, koleżanka tańczyła quikstepa i etż super wyszlo, tak z jajcem. Jesli chcesz, żeby taniec pieknie wyglądał to niestety musisz nastawić sie na wiekszą ilośc prób, nie da sie ładnie zatańczyć po 2-3 lekcjach. Niestety.
Katy, a ja będę "zlośliwa" i bedzie mi miło, jak czasem poprzeszkadzasz. I trzymam kciuki&&&&&:-) Wredna zołza ze mnie, prawda?:-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Katy dodam ja swoje trzy grosze chociaz już mialam sie na ten temat nie odzywać : tu jest kazdy mile widziany same podjelyście taką decyzję, ale postaw się na naszym miejscu jak sie poczułyśmy czytając to, jest kilka postów które zwracają na siebie uwagę, nie chce ich kopiowac bo nie o to tutaj chodzi. ogolnie trochę brzydko razem postąpiłyście opisując to w taki sposób. Mi sie zrobiło bardzo przykro, w zyciu bym nie pomyślala,ze może takie cos wyjść.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
I tym optymistycznym akcentem zakończmy tą rozmowę:-)
Spadam spać, bo mój "stary" przyszedł:-D i ciągnie do łóżka.
Do juterka, slodkich snów Wszystkim!!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry