reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

lilian - cera... mnie oprócz tego, że w pierwszych dwóch misiącach na buzi powyskakiwały niespodzianki, to jeszcze góra pleców i dekold... a swędziało, a pociłam sie jak szczur.... normalnie hormony szalały, a ja przy nich prawie też! Teraz juz jest lepiej.
 
reklama
oj kochane ta moja @ to jest dziwna strasznie: bo w zasadzie nic ze mnie nie leci, mam podkładke i jest lekko zabarwiona na kolor brązowy...ale brzuch to mnie koszmarnie boli.dziwne to jest , że ta @ tak wygląda bo jak robiłam wczesniej przerwe w braniu pigułek to @ miałam dosyć obfitą i w kolorze czerwonym...a teraz to jest takie nie wiadomo co :-(
 
witajcie sobotnio ja juz po kawusi torebki skonczone odebrane do poniedzialku mam luz mezus w pracy a ja mam ochote poukladac w szafach bo trzeba zmieniac lato na jesienne ciuszki w wekend moge malo pisac jakby co ale jestem z wami i w poniedzialek jakby co nadrobie wszystko milego wekendu dziewczynki
 
Cześć Kochane dziewczyny! Ilonko i w ogóle wszystkim dziękuję, że się tak o mnie troszczycie i interesujecie moją osobą. Szczerze mówiąc wczoraj to zapomniałam, że istnieje takie coś jak komputer. Aaaa teraz wiadomości z pierwszej ręki. Są:-) Ukazały się dwie kreski, dwie grubaśne kreski:-D. Tak więc zostałyście juz przyszywanymi ciociami:-) Tego uczucia nie da się opisać, to trzeba przeżyć. Jak je zobaczyłam to po prostu się rozpłakałam ze szczęścia:blink: A mężuś to by mnie nosił na rękach:-) Jestem taka szczęśliwa. Mam nadzieję, że któraś z Was też niedługo będzie mogła nazwać się mamusią:happy2:
 
Ojjj ale cudownie Mamusia, gratulacje wielkie :-) Ale masz fajnie :-) To teraz spokojnej i pięknej ciąży Ci życzę... Też już się nie mogę doczekać tego uczucia, jak zobaczę dwie krechy :-) A jak się czujesz ogólnie?
 
Mamusia Wielkie GRATULACJE :tak:. My tu wczoraj wszystkie czekałyśmy na taką wiadomość od Ciebie a ty nas tak przetrzymałaś:)
Ale super!! Teraz ciekawe która następna dołączy:))
Spokojnej zdrowej ciąży i leciutkiego porodu:)

Miłego weekendu ja mam dziś trochę roboty chcę pomyć okna porobić zakupy i trochę jedzenia przegotować i pomrozić żeby było w razie czego,bo wszystko się pokończyło:)
Do wieczorka
 
Dziękuje Kochane:-) domyślam się że czekałyście wczoraj, ale jakoś nie miałam głowy żeby usiąść przy kompie. Myślami byłam gdzieś daleko, daleko.
Ogólnie jak narazie czuje się dobrze, przed terminem spodziewanej @ czułam te typowe dolegliwości typu rozdrażnienie, troche mnie brzuch pobolewał, ale później minęło.
Teraz jestem cała w skowronkach i już bym najchętniej kupowała ubranka i inne rzeczy, no ale z tym to trzeba jeszcze poczekać.:-D Jak narazie myślę, żeby się do dobrego lekarza wybrać. Tylko zastanawiam się jak taka pierwsza wizyta, że tak powiem ciążowa wygląda?
 
mamusia-kasia no moje gratulacje:-)mam nadzieje ze teraz to juz wszystkie dolaczymy do ciebie:-)ktos musial zaczac a teraz to ty uwazaj na siebie dbaj o siebie i kruszynke i wogole wszystkiego naj:-)
 
reklama
Mamusia - ja tu wchodzę własnie z myślą ze bedą dobre wieście i sie nie myliłam
GRATULUJE !!!!!!!!!!!!!!!! Wspaniała wiadomość !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wyobrażam sobie co teraz czujecie !!!!!!!!!!!!!!!
Ale mam nadzieje ze Nas nie opuścisz i bedziesz słać pozytywne ciązowe fluidki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
taka wizyta to tylko potwierdzenie ciąży ,zrobi gin usg dopochwowo , teraz jeszcze nic nie zobaczysz, wiec jak sie dobrze czujesz umów sie na za 2 tyg wtedy juz jest szansa ze zobaczysz serduszko, może da skierowanie na jakies podstawowe badania,:)))))))))


Miłego weekendy kochane, wpadne wieczorkiem jeszcze :)))))))))))):-)


 
Ostatnia edycja:
Do góry