reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

no własnie ja sądze, że to @ się rozkręca...poczekamy , zobaczymy...bo sama nic nie wykombinuje

wydaje się dość prosta ta babka, to dobrze bo mi ciasta raczej nie wychodzą:-) ale jak tu sie proszek dodaje do pieczenia to powinna wyrosnąć bez problemu:)
 
reklama
lili kochana ja także zawsze byłam lewa w pieczeniu, ale ta babka mi zawsze wychodzi , nie da sie jej spartolić :) No way .......:)
Poczekaj spokojnie, może sie rozkręci..... a jak nie inie dostaniesz @ to rób test niedługo :)))))))))
 
katrino ja tez jestem z kwietnia:-)tyle ze z ostatniego i tak jak ty mialam a w sumie to mam nadzieje ze jak w tym cyklu sie uda to bedzie na 1 maja tyle ze ja rodze 2tyg przed ale i tak bylby piekny prezent na 40 urodzinki:-)jeszcze 10 dni moze 9 i wszystko bedzie wiadomo:-) bobofrutek witamy serdecznie
 
Ja dziewczyny jestem z poznania i wszystkich moich synow rodzilam w jednym szpitalu tyle ze 21l temu to bylo jak bylo potem jak mialam przerwe 12l to sie milo zaskoczylam wszystko tak wyremontowane a jezeli chodzi o porody i polozne to naprawde nie moge narzekac
 
ewcia testu nie robimy NIGDY 6 dni po stosunku !!!!!!!!!!! Bo tu chodzi o owulację o zapłodnienie a nie o ostatni stosunek :) jesli wiesz kiedy była owulacja to test wykonac nalezy ok 12 dni po owulacji !!!!!!!!!! ale najlepiej czekać do terminu @!!! (okres jest przewaznie 14 dnia od owulacji )
na testach jest ze wykrywa 6 dniową test ciązę, ale nie wiadomo kiedy doszło do zagniezdzenia , bo dopiero po zagniezdzeniu w organizmie wytwarzany jest hormon hcg !!!!!!!! wiec czekaj do terminu @ :) :))))))))))

a zagniezdzenie następuje od 6 do 12 nawet dni od zapłodnienia :) wiec nawet w czasie terminu @ nie zawsze test moze wykryć ciązę bo tego stęzenia hormonu jest zbyt mało jesli do zagniezdzenia doszło późno!!!!!!!!

Jak coś to beta jest najpewniejsza :) a kiedy masz termin @ ??????????????
 
Ostatnia edycja:
Martini - źle mnie zrozumiałaś. Nie chciałam absolutnie powiedzieć, że w Polsce jest zła opieka i lekarzy nie tacy!!! Absolutnie - dlatego nadal leczyć się latam do Polski. Chodziło mi o to, że po pierwsze było to dla mnie miłym rozczarowaniem po pierwszym porodzie (jak było, raczej nie chciałybyście widzieć!!), a po drugie wkurza mnie tylko, że pewne rzeczy, które tu ciężarnej sie należą i sa w standardzie - w Polsce trzeba za to płacić!!!! To jest nie w porządku.

Gdybyśmy zostali w Polsce pewnie nigdy nie zdecydowalibyśmy się na dziecko, a tym bardziej na dzieci, bo nie dalibyśmy sobie rady finansowo utrzymać sie z jednej pensji - w życiu!!!!
A jak ostatnio miałam kontakt z jednym facetem, który jest obecnie posłem i będzie nadal kandydował, że może by tak coś zrobić w kierunku faktycznej polityki pro-rodzinnej, wtedy na pewno więcej ludzi będzie sie decydowało na rodziny, na powroty zza granicy, itd.
To tak ładnie mnie zbył....... to o czym tu rozmawiać.

ewcik - jak zrobisz test za szybko, to nawet jesli jesteś w ciąży wynik bedzie negatywny, poczekaj (tak jak ilona pisze do terminu spodziewanej @) i wtedy zrób,

lili - ja tak miałam przy pierszym cyklu, zaczęło sie jakieś 5 dni po terminie - pierwszego dnia jedna plamka, drugiego jedna rano, druga wieczorem, trzeciego dopiero zaczęło sie rozkręcać,

Martini - głowa do góry i na prawdę nie martw się , będzie dobrze!!!! jesli Ciż zdemotywowałam to przepraszam!!!!

Sorki, ale zawsze sie nakręcam jak sobie pomyślę ile dostają politycy (niektórzy za nic), a normalni ludzie zastanawiają się jak powiązać koniec z końcem.

ilona - jeszcze dwa pytanka co do ciasta - jak duże te olejki dajesz (ja mam tu tylko 40ml, a to na pewno jest dużo za dużo, żeby nawet jeden), połowka majonezu - ale jaki duży pojemnościowo słoiczek?
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję dziewczyny za przyjecie mnie do grona staraczek :) Mam nadzieje ze szybko znajdziemy sie na forum "mamuski":) lili ja mialam @ opozniona o 3 dni po tabletkach mialam najpiew brazowe plamki pozniej lecialo ze mnie ze w nocy spac nie moglam zeby poscieli nie ubrudzic i tak dwa dni leciala mi czerwona zywa krew pozniej dzien przerwy wiec mojego facika i do dziela ale niestaty kilka godz pozniej znow zaczelam krwawic i tak jeden dzien pozniej znow dzien bez krwawienia i dzis znow zauwazylam krew ale nie leci mi caly czas tylko rano lecialo chwilke a teraz spokoj. Mam nadzieje ze wszystko mi sie unormuje i ze bedzie dobrze bo ja chce dzidzie!! :)
 
reklama
losiczka - ja ostatniego mam imieninki, urodzinki 5 dni wczesniej.... buźka,

bobofrutek - witaj, rozgość się
 
Ostatnia edycja:
Do góry