reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
czesc kochane nie wiem czy nie ominelam ktores dziewczynek danych wiec jak cos dajcie znac.
Mam dosyc juz lezenia 4 dni a ja czuje ze rok juz leze. Plecy mnie strasznie bola, no ale coz najwazniejsze bobo wiec musze jakos przetrzymac mam tylko nadzieje ze nie bede musiala lezec do konca ciazy


_____________________
confused.gif
Staraczki
confused.gif
_________________________
..................Nick..................Wiek.........termin@..........cykl starań........

................MałaMi....................25..... ........15.10....................4.............
..............losiczka72................39........ .....15.10....................3..............
..........tomek i justyna............24.............17.10........... .........2..............
.............ada6.1984................27.......... ...21.10....................2..............
.................ilona24.................24..... ........25.10.....................3..............
..............Dzoana.a.................29......... ...26.10....................2..............
.............agnes2704...............29.......... ..28.10....................3..............
...............bietka84.................27........ .....01.11....................6..............
..............Karolekk..................30........ .....?????.....................1..............


____________________
cool2.gif
Ciężaróweczki
cool2.gif
_____________________
..........Nick...................Wiek............OM...............tc...........Tp...............

.......Mamusia-Kasia........22.........03.08.2011.......10......10.05.12..........
..........ViolaPop...............35........26.08.2 011........7.......01.06.12..........
......zZagubiona..............21........21.08.2011 ........6.......03.06.12..........
......Bobofrutek...............27........03.09 .2011........5.......10.06.12..........
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jestem:)
Podanie i CV złożone teraz czekam,:-D
śliczne wszystkie imiona :) Macie gust dziewczyny !!!!!!:-D:-D
U nas jak będzie dziewczynka to być może będzie Zosia lub Lenka ( bo nam sie podoba) ale mnie jeszcze się podoba Nikola, Zuzanna !!:) a dla chłopczyka to będzie MEGA problem :p bo mnie sie podoba Dominika a mąż nie chce o tym słyszeć, jedynie co mu sie podoba to..... FRANUŚ .....:szok::szok::szok:
a z tą kapustą to niezły czad...... haha zrobię jak bede w ciąży a jak !!!!!! zabawa ale jak kolor sie nie zmieni bede się łudzic ze faktycznie bedzie córa hihi :)
bobo- za wizytę i piękna betkę &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

o matko ja pisałam a tu juz sie posty pojawiły hehe
bobo-super beta, przestań sie martwić bo jest super !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pyscek - bobofrutek w ciąży , ale juz nie pamiętam czy byłaś wtedy z nami !!!!!!!dlatego piszę bo bobofrutek jest BEREK !!!!!!!!!
zagubiona- jak trzeba to trzeba niestety, !!!!!!!!!! ale ja pewnie tez bym wariowała jakbym musiała leżeć, bo ja nie lubię tak bez czynnie, ale teraz to co innego bo to dla maleństwa sie robi :)
 
Ostatnia edycja:
Bobo- tak jak napisałam niżej w poscie beta jest OK !!!!!!! Pamiętam ważne ze przyrasta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zagubiona- imiona piękne,!!!!!!!aha wpisz kochanie mi date na @ 25.10, bo skoro owulka byłą wczoraj czy przed wczoraj to @ bedzie na 25.10 a nie na 23 !!!
 
jak dla mnie nie masz czym sie martwic bobo jak juz ci nie raz mowilam najwazniejsze ze rosnie ;], ja bete robilam raz tylko by upewnic sie czy jest ciaza wiec tobie radze wiecej jej nie rob bo swirujesz zamartwiasz sie a to dla dzidzi dobre nie jest pamietaj stres wplywa na to jak malenstwo sie rozwija
 
no macie racje dziewczynki :-)

ostatni raz juz to robilam. dzis wizyta i powiem lekarzowi ze ja juz nie chce tej bety robic, a wiecie moze czy bedzie juz cos widac przy takiej becie?

przepraszam ze zrzedze :-)
 
reklama
hejka :)
Miałam nie pisać w pracy, bo się boję , że ktoś mi zaglądnie w kompa... :) ale nie mogę wytrzymać... :) :-)
Bobo o to co znalazłam
Wysokość stężenia hCG w surowicy krwi powinna podwajać się każdego drugiego lub trzeciego dnia (w początkowych tygodniach ciąży). Wartości winny wzrastać nie mniej niż o 66% w ciągu 48 godzin, o 114% w ciągu 72 godzin i o 175% w ciągu 96 godzin.
wg mnie Twoja przyrosła od poniedziałku do czwartku prawidłowo ....
Mnie kiedyś lekarz powiedział, że zobaczę fasolkę i usłyszę serce przy becie 1200-2000 m/IU. Więc pewnie za dwa dni - cztery dni u Ciebie :-) trzymam kciuki ....
Bobo - mogę podać Ci mój przykład ... przy ciąży nieprawidłowej - pozamacicznej beta wynosiła w 5 tyg. 15 - 6 tydz. 40 m/Iu - potem, 44 , 80, 92, 112, 180, i przy 200 m/Iu w 7 tyg. poszłam na stół operacyjny. TY już dawno przekroczyłaś pułap 200 a jesteś we wcześniejszej ciąży niż ja byłam :(
Także głowa do góry :)

Dzięki kobietki za wsparcie - ilonka tak się boję, że i ten cykl będzie stratny :(

buźka :*
 
Do góry