reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

AGNES JA BYM CI TYLKO DORADZILA Z IMIENIEM DLA CHLOPCA MAM WPRAWE;-) A JEZELI CHODZI O DZIEWCZYNKE TO NIC PUSTO W GLOWIE PLANUJE CORE A NIE WIEM JAK JEJ DAM NA IMIE:-)ALE SOBIE POMARZYLAM:happy::happy::happy:
 
reklama
hej!
dla chłopca na pewno ALEKSANDER co do tego jesteśmy zgodni

dla dziewczynki nie wiemy
Ja bym chciała NINA lub ANASTAZJA. A mój M nie bardzo jest za tymi imionami. Jemu podoba się LIGIA. Więc dla dziewczynki na razie nie mamy wspólnego imienia
 
Witam z rana:-) Otworzyłam forum, a tu temat imion na tapecie:-) Agnes, mamy podobny gust imionowy. Co prawda w ciąży nie jestem, ale uwidziłam sobie dla chłopca imię Aleksander, dla córki Tatiana lub Anastazja. Tatiana odpadła jak zdałam sobie sprawę jakie ma zdrobnienie, Anastazja nie podoba się mężowi. Kompromisem dla córki ma być Natalia.
 
DZIEWCZYNY PODCZYTALAM U NASZYCH KOLEZANEK JAK ZAPLANOWAC PLEC DZIECKA ZE PO 6TYG CIAZY MOZNA ZROBIC TEST Z KAPUSTY :happy: GOTUJE SIE 10 MINUT KAPUSTE CZERWONA ZALAC TYLE ZEBY PRZYKRYLO KAPUSTE JAK PRZESTYGNIE NALEWA SIE DO POJEMNICZKA Z WASZYM MOCZEM PROPORCJA POL NA POL CZYLI POL MOCZU POL SOKU I TERAZ TAK :sorry:JAK ZMIENI KOLOR NA CZERWONY ROZOWY CHLOPAK JAK NIE ZMIENI KOLORU DZIEWCZYNKA HA HA HA ALE TO LUDZIE WYMYSLA ALE WSZYSTKIM DZIEWCZYNA Z FORUM ZGADZA SIE TEST Z PLCIA MI TO PEWNIE BY WYSZLO NA ODWROT:baffled::baffled::baffled:

A U MNIE JAK BEDZIE CHLOPAK TO KACPEREK A JAK DZIEWCZYNKA TO PODOBA MI SIE EMILKA ALE NIE MYSLE NAD IMIONAMI CORKI ZEBY NIEZAPESZYC JAKBY CO;-)
 
Ostatnia edycja:
Ja już tyle mitów słyszałam o planowaniu płci, że już w żaden nie wierzę. Mężowi w pracy wieszczą dziewczynkę, bo podobno wszyscy jego poprzednicy mieli dziewczynki. Kształt brzucha ciążowego (mój brat miał mieć dziewczynkę, ma chłopca), ciągoty na rodzaj jedzenia w ciąży, itd:-D A prawda jest taka, że najważniejsze to żeby dziecko było zdrowe. A płeć, szanse są pół na pół:-p
 
Dzień dobry, Witam Was:-)
Widzę, że temat imion na tapecie. My się w sumie jeszcze jako tako nie zastanawialiśmy, ale padały różne propozycje. Ostatnio bardzo podoba mi się imię Filip, ale również Kacper, Szymon, Mikołaj. Co do dziewczynki to na pierwszym miejscu jest Agatka, później Weronika, Wiktoria:-)
U mnie już wszystko w porządku, nic nie boli, wczoraj już w sumie o 21 byłam w łóżku i tak się wyspałam, że szok;-)Tak więc się trochę uspokoiłam.
Ilonka cieszę się że tak Ci humor dopisuje:-)
Losiczka nie poddawaj się, póki nie ma @@@ nic jeszcze nie jest stracone:-)
Grunt to myśleć pozytywnie:-DAch jak dobrze, że Was tutaj mam:-)
 
reklama
Do góry