reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Kasiu ja bym bardzo chciala z mezem ale prawdopodobnie cc bede miala wiec sie chyba nie da

A co do Anastazji to moja kuzynka ma tak na imie i kazdy mowi na nia Nasti
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
No teraz na spokojnie piszę, mogłam wcześniej skopiować ale nie pomyślałam:-(
A taki długi był hehe:-D

Jeśli chodzi o imiona to mi się od kilkunastu lat podoba imię ROXANA tak bardzo :) ale mojemu mężowi absolutnie nie :-(
Jak byłam w ciąży i dowiedzieliśmy się , że będzie chłopak to był Igor az do 8 msc, potem zmieniliśmy na Kubusia:tak: Mi się podoba jeszcze Kawery ale mąż się nie zgodził:-( zresztą wszyscy mówią, że o mąż musiał wybrać imię bo ja bym dała Śrubokręt albo coś w tym tylu:-D a własnie, ze nie, Kuba to wspolna dezycja ;)
znam ludzi, u których imię dla dziewdczynki wybierała matka a da chlopca tata, dla mnie trochę bezsensu bo np. tej mamie nie podoba się imie, jakie wymyslil tata dziecka:szok: a mimo to tak ma na imię, chyba trzeba iść na jakiś kompromis moim zdaniem:tak:

bobofrutek super, ze beta ładnie przyrasta. Powodzenia na wizycie:tak:
losiczka jak mają na imię Twoi synkowie??
Trzymam kciuki za Ciebie, dopioki nie ma @ szansa jest, pamiętaj;-)

ilona to jednak wczoraj była, to będzie chłopak hehe;-):-)

edit. ja miałam cc i byl ze mna mąż cały czas :)
oczywiscie znieczulenie od pasa w dół a nie ogólne.
Zitowali sie nade mna po 45 godzinach meczarni, nikomu nię zycze!! a tak chciałam naturalnie...
 
No ja też z mężem. Bardzo byśmy chcieli być przy tym razem:-) Ja się śmieje co by było jakby mnie wzieło w tym czasie co on jest w pracy. A mężuś mi mówi, że rzuca wtedy wszystko i pędzi do mnie. A ja się już boję, że ten wariat jest w stanie pędzić z 200 na godzine i przy tym wszystkie przepisy łamać hehe:-)
 
pola fajnie mialas z tego co ja sie orientuje to w szpitalu w ktorym bede rodzila przy cc nie pozwalaja chodz moze cos sie zmieni bo przeniesli oddzial do nowego wiekszego budynku
 
Zagubiona no fajnie:tak: ja pojechalam na wywolanie porodu w sobote rano a cesarke zrobili mi w poniedziałek nad ranem o 4 :tak: u nas może być ktos z kobieta przy cc(mama, przyjaciolka lub mąż), a druga sprawa, ze ja wtedy jeszcze tak dobrze nie gadałam po angielsku (mąż na szczęście tak) i byłam lekko przetraszona, pewnie jakbym rodziła w Polsce tez bym była zestresowana a tu dochodzila jeszcze blokada jezykowa.
Już wiesz, ze bedziesz miała cc? mozna wiedzieć z jakiego powodU?
Jak nie chcesz to nie odpowiadaj;-)
 
nie mam jeszcze pewnosci w tamtym roku przeszlam cc i lekarz wspominal ze tak bedzie bezpieczniej, ale zobaczymy jak sie potoczy sytuacja
 
polaa moje chlopaki maja na imie od najstarszego mateusz dominik jakub szymon i emilka ha ha;-)

A JA 100RAZY WOLE RODZIC NATURALNIE NIZ MIEC CESARKE :szok:JAKUBA RODZILAM PRZEZ CC W OSTATNIEJ CHWILI GO WYCIAGNELI MOJEGO CUDACZKA KOCHANEGO A PO 3 TYG SZPITAL MALY MIAL SEPSE:szok:

ALE OCZYWISCIE ROZUMIEM ZE JAK TRZEBA TO OK JA TYLKO MOWIE PO SOBIE PO PORODACH NATURALNYCH PO 3 DNIACH W DOMU DYWAN PRALAM:szok:A PO CESARCE MASAKRA CIELI NA OKO BYLE SZYBKO:szok: BALAM SIE ZE SZYMONKA URODZE PRZEZ CC ALE UDALO SIE NATURALNIE :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
widze że imionka macie powymyslane bardzo ładne.

ja chyba wolałabym rodzić sama. zresztą mój mąż nie chce byc przy porodzie więc szanuję jego decyzję. gdybym się uparła to pewnie byłby ze mną ale ja jakoś też czuję że sama dam sobie lepiej radę ;-).
jeszcze jego musieliby reanimować to byłby ubaw:-D
 
Do góry