reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

violu ja wiem ze tak jest ale probowac moge :-) a jak bedzie synek to bedzie znowu mamisynek chlopaki sa za mama i ja jestem szczesliwa ze ich tyle mam ale mam takie male marzenie ktore chociaz proboje spelnic:-)
 
reklama
Na razie połowa sukcesu za mną, mam nadzieje ze ta druga połowa przede mną i uda sie teraz :-D:-D !!!!!!!!!!!!!
losiczka- a ja ciągle trzymam kciuki,bo póki nie ma małpy nadzieja jest !!!!!!!!!!!!
Viola - z tego co wyczytałam na necie jesli sie ma więcej niż 10 w klasie igG to jest OK, tzn ze sie masz przeciwciała ... bo to jest wynik klasy igG tak??????????ale wiesz wnecie to różnie piszą, wiec lekarz Ci najlepiej powie !!!!!!!!!!
Kurcze jak ja bym chciała zeby i nam sie trafiła córą, ale wątpie bo skoro w samą owulkę były przytulania wiec bedzie synek na 99% !!!!!!!! juz teraz to wiem, ( jesli sie uda oczywiscie )
bietka- mam nadzieje ze w tym cyklu uda się Wam !!!!!!!!! działajcie, dzialajcie :p
agnes - no widzisz i śluz sie pojawił wiec jest OK !!!!!!!!! lada moment owulka :) kciuki zaciśnięte &&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ilonka tak chodzi o igG

Właśnie w necie różnie piszą , ale najbardziej cieszy mnie tokso.

Dziewczyny zafasolkowane też tak macie że już byście chciały kupować te małe cudeńka?
 
Violu - myślę ze jest ok z tą różyczką, !!!!!!!!!!!!a toxo jak wyszło ??????????????
kochana ja nie jestem w ciąży a mam ochotę juz kupować i nie tylko ciuszki ale posciel rożki itd :szok::szok:
 
Ilonka no właśnie tokso wyszło ujemne ,jestem zaskoczona bo mam kotka i on czasem jada surowe mięsko z kurczaka, ale teraz chyba mu nie będę dawała surowizny.Ogólnie dobrze wyszły badnia jakieś hematokryty wyszły za mało ale nie dużo, czytałam że w ciąży tak może być.
 
No to musisz uważać teraz tak naprawdę, i dokładnie myć ręce jak dotykasz surowe mięso , bo tak naprawdę częściej sie zarazamy własnie w taki sposób przyrządzając obiad niż od kotka !!

Ja uciekam... to podanie i CV złożyć !!!!!! Zobaczymy co mi powiedzą :-D
Mam nadzieje ze mnie dziś juz nie złapie deszcz, bo na razie sucho jedynie zimo i wieje !!!!!!:-:)-(
 
Witam malenkie moje!

Ja juz po badaniu krwi i teraz ozekiwanie na wynik betki zostal. Powiem wam ze zyly mnie bola i ja juz nie chce miec zadnych badan a wiem ze to dopiero przede mna. Pozniej mam wizyte u gina i mam nadzieje zobaczyc fasolinke moja :-)

milego dnia
 
Ilonka moja przyjacółka jak zaszła w ciążę a jeszcze o tym nie wiedziała miała ogromną ochotę na tatar i wtedy się zaraziła i niestety poroniła:( Ale wyleczyła toxo i teraz w październiku urodzi Rysia:)

bobo
&&&&&&&&&&&&&&&&& za betkę i &&&&&&&&&&&&&&& za fasolkę:)
 
czesc kobitki ja tylko na chwile zaraz mam jazdy trzeba sie w koncu nauczyc jezdzic. U mnie temparaturka dzis spadla doplanowanego okresu 4 dni ale jeszcze jest szansa

losiczka puki okresu nie ma to jest szansa jak u mnie trzymam kciukaski miego dnia zycze wam kobitki

wpadne pozniej
 
reklama
hej kobitki!

ja dzisiaj tak trochę z innej beczki. wczoraj tak siedzieliśmy z M i rozmawialiśmy o imionach dla dzieci.
wiem, wiem mamy na to jeszcze sporo czasu i nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie nam dane dziecko, ale tak nas jakoś wzięło.
Co do imienia dla chłopca jesteśmy zgodni i podoba nam się to samo. Ale mamy problem z dziewczynką. A wy macie jakieś swoje typy?:-)
 
Do góry