reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zaczynamy staranka :)

no mogly ale kurde slady tez powinny zostac powiedziala ze w worku byla to kurde byl by poszarpany i szczatki jakies tez by byly
 
reklama
wiecie co mnie to sie nie mieści w głowie to wszystko, nawet jak to był nieszczęsliwy wypadek to inna matka by zaczęła sie drzec, krzyczeć wołać o pomoc, wezwać karetkę itd itd a nie dziecka zwłoki ukryć i tak je zbezcześcić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! powiem Wam ze ja na takie historie jestem strasznie wrażliwa i potem to sie odbija tak naprawde na mnie,bo spać nie mogę, myslę ciągle o tym itd , no ale ciekawa jestem jak sie to wszystko zakonczy, chciałabym aby to dziecko jednak żyło !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Dziwne, że policja jeszcze nie sprawdziła domu na obecność krwi, wtedy wszystko by się wyjaśniło, przynajmniej zostałaby potwierdzona wersja wypadku/zabójstwa. Ale jakim trzeba być człowiekiem, żeby później tak na zimno wywieźć dziecko w torbie plastikowej do parku. No i później ta cała szopka z porwaniem.
Policja też nie wykazała się specjalnie dobrą organizacją, mam wrażenie, że więcej pomogli zwykli ludzie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kurde ten swiat oszalal :-( wlasnie slyszalam ze w Łodzi ojciec z kumplem sie upil a mial pod opieka swojego 2 miesiecznego synka, matka jak wrocila ze szkoly zastala pijanego konkubenta (ojca dziecka) i martwego synka. ojciec go pobil, dusil i zgwalcil .... szkoda słow :-(
powiedzcie co to sie dzieje?
 
szkoda gadac gdybac mozna wszystko sie okaze juz niedlugo

a zmieniajac troszku temat moj stary zobaczyl sie w wiadomosciach regionalnych i srake dostal hahaha szczerze to ja tam go nie poznalam hehe
 
zagubiona pewnie pęka z dumy, ale co on tam robił ???????????????????????? ale żona jesteś , chłopa nie poznać i to jeszcze w telewizji :-D
 
reklama
Do góry