reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zaczynamy staranka :)

no jestem już ale tylko na chwilkę bo sąsiad własnie na pokerka nas zaprosił. Niby fajnie bo lubimy grać ale miałam nadzieję, z wami spędzić wieczór:tak:
Mój gin. potwierdził owulację. Dał mi lutkę i powiedział, że mam już zacząć brać, tzn. aplikować, bo zdecydowałam się na dowcipną;-)

katy chyba możesz już brać, gin kazał mi brać przez 14 dni od skoku temp. I kazał mi zrobić test w dniu spodziewanej @ a najlepiej badanie hcg żeby sprawdzić czy wczesnej ciąży nie ma przypadkiem ale ta krótka fl jej nie daje szans się rozwinąć.
No i jeżeli tym razem nic z tego nie wyjdzie to badamy pływaczki m.

domiska ja nie miałam problemu z lutką, gin. sam mi od razu dał jak mu powiedziałam, że mam za krótką fl.

lorelain ale super kropeczka!!! GRATULUJĘ

bobo ja brałam ten prenatal, lekarz mi polecił. Tylko, że to jest dość drogie a wystarcza na 15 dni. Więc teraz zrobiłam sobie i mężowi mieszankę witamin o podobnym składzie). Możliwe, że wychodzi podobnie cenowo ale jakoś tak chciałam spróbować coś innego. No i średnio to wygodne bo trzeba rozpuszczać saszetki:no:

justyna a sprawdzałaś innym termometrem?? bo może jest zepsuty??

zagubiona fajna stronka,
w ogóle cały czas fajne linki wrzucacie:tak:
piąteczka ty wariatko już m molestujesz!!! on chyba też się stęsknił skoro coś poczułaś;-):rofl2: ale super że już jesteście razem!!!
poradźcie mi dziewczyny jak to jest z tą lutką?? Bo gin mi powiedział, że ona temperaturę podwyższa. Macie tak??
 
reklama
A ja mysle ze w ataku pobila dziecko na smierc a ktos jej pomugl pozbyc sie dziecka skoro nie wie gdzie ja zostawila
 
To nie był wypadek.Jakoś bardziej skłaniam się ku wersji Jackowskiego który mówi ze to była zaplanowana akcja. Tylko kto jest tym mężczyzną,brat,ojciec ktoś inny? Oby nie mąż.
 
widzialam ta wypowiedz w telewizji

jane ja nie zauwazylam co jakis czas sprawdzam i mam od wrzesnia taka sama 37.1

gosia mi maz przeszedl przez mysl tym bardziej ze klamal w zeznaniach ale pozniej zaczelam zastanawiac sie gdzie ten brat co sie z nim niby kontaktowala o wniesienie wozka
 
Gdyby ojciec brał w tym udział, to nie zgodziłby się na test na wykrywaczu. Mi się wydaje, że on nic nie wiedział.
 
malami baw się dobrze i szkoda że tak źle się czujesz!!!!

co do małej Madzi to ja nic nie pisałam, ale od początku mi ta sprawa z porwaniem śmierdziała.... i ta matka jakoś taka mało wiarygodna dla mnie była. I wiem że dzięki Rutkowskiemu to się wyjaśniło ale uważam, że nie powinni ujawniać tych nagrań na których ona się do tego przyznaje... to nie jest normalne takie rzeczy upubliczniać. Tym powinna się policja zająć..
nawet jeżeli upuściła dziecko to przecież powinna wezwać pomoc.
Mojej siostry koleżanka sama wychowuje syna bo mąż ją w ciąży zostawił bo go chyba sytuacja przerosła... i jej synek z pralki się stoczył jak go przewijała... naprawdę czasami ciężko mieć oczy dookoła głowy ... ale ta sprawa mi śmierdzi...

zagubiona to w sumie nie wiem o co chodzi?? potem może poczytam albo po prostu zobaczę po sobie na wykresie :happy:
 
tylko nie zapominajmy ze skoro matka sprawdzala ta strone jak oszukac wykrywacz to rownie dobrze mogl on byc z nia i to czytac
 
reklama
Do góry