reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Jane dzieki za info;-)
Wiecie ze wariografu raczej sie nie da oszukac chociaz by nie wiem jak sie staral wariograf by to wylapal.......albo jest klamca doskonalym, ale ja tez uwazam ze niepotrzebnie Rutkowski puscil to nagranie....znalal zwloki, spioszki...guzik prawda na razie to nie znalezli kompletnie nic
 
Na konferencji było tylko kilka sekund a całość jest dłuższa.Ona mówiła że nie powie gdzie jest dziecko bo to nie ma znaczenia.Ona nie chce iść do więzienia co to za życie,ona nie chce takiego życia,nie chce wychodzić nawet z tego więzienia.Więcej nie widziałam...
 
hej dziewczyny :)

zrobiłam dzisiaj 5 testów ciążowych i wszystkie pozytywne, do tego okres spóźnia się 5 dni, więc jestem prawie pewna, że to ciąża.

Czy mogłybyście poradzić mi kiedy najlepiej udać się do lekarza? Termin zamówiłam na 6 lutego, czy to może za wcześnie?
 
a powiem wam ze jakis czas temu ogladalam prawda czy mit na discovery i tak sprawdzali czy da sie oszukac i udowodnili ze to mozliwe ale to nie wazne tak czy inaczej ktos jej pomagal tylko teraz pytanie czy dziecko zyje czy nie bo jak na ta chwile zadne z jej zeznan sie nie potwierdzilo teraz cos mi przyszlo do glowy skoro mala niby zmarla bo uderzy glowa o prog to powinny na nim byc slady w koncu krew musiala sie pojawic skoro uderzenie bylo na tyle silne ze zmarla


kasia lepiej kolo 6-7 tc isc czyli po 10tym w twoim przypadku ale moze juz cos bedzie 6tego

katy dowcipna czy pod jezyk ? ale pewno masz 2 razy dziennie jedna
 
Mysle ze juz na wizycie bedzie widac pecherzyyk serduszko zaczyna bic srednio kolo 6-7 tyg :-)
Gratulacje
 
reklama
No właśnie, przecież muszą być jakieś ślady w domu. Co do ciała to jeśli je zostawiła nad jeziorem, to po tylu dniach bezpańskie psy mogły dawno przenieść ciało dzieciaczka gdziekolwiek. Smutne to, ale prawdopodobne
 
Do góry