reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Wpadłam i ja na chwile,ale chyba sie wykończę ufffff
boli brzuch,normalnie az mnie skreca,głowa no i wymiotuje a do tego taki potop ze masakra!!!!!!!
Byłam na zakupkach,szalik ,czapka,rekawiczki są heh i kupiłam jeszcze buty co by stopy mi nie zamarzły

Ilonko no to super ze dzidziulek szaleje ;)

Ide dalej lezec bo inaczej to cały czas wc i łozko i tak na zmiane:-:)-:)-(
a jutro pakowanko .....tylko mam nadzieje ze to zadna choroba mnie nie dopada :(((
 
karolek nie ma mowy bym zalozyla stanik bez fiszbinow nie znosze materialowych(miekich) stanikow a co dopiero bez usztywniania ich bleee
 
zagubiona no wiesz jak to jest, może byście pomyslały ze wariatka ze mnie i moze sobie coś wmawiam :zawstydzona/y: no ale nawet sam mąż rano jak zobaczył ze sie przekręciłam na brzuch zapytał czy przypadkiem nie gniotę dzidzie a tu nagle banieczki( aha i to ciągle w tym samym miejscu te banieczki czuję ) , wiec stwierdziłam ze chyba jednak gniotę :-D a potem spać nie mogłam bo myslałam ze głupia jestem :crazy:

staniczek ten tez mi sie podoba, no jednym słowem są wszystkie ok oprócz tych zwykłych takich bo takie to na targu u mnie po 12zł hehe :) a te takie we wzoreczki to własnie extra !!!!!!!!!!!
 
Witam:)
Mąż po krótkim urlopie wrócił do pracy więc mogę dopchać się do kompa. A tak w ogóle to przeważnie leżę z rękoma do góry bo w takiej pozycji mój kręgosłup nie boli.

Gratuluję nowych fasolek:)
Zagubiona gratuluję córeczki:) Nadia już całkiem duża ponad pół kilograma:-D super:)

Piąteczka a Tobie to po tyłku bo sama żeś (jak się nie mylę) regulamin wymyśliła a nie podpisałaś się pod nim,a my tu się martwiliśmy,jakbym mała czas to bym go odszukała.

We wtorek idę na badania,trzeba będzie tą paskudną glukozę wypić:(
 
Ilonka głuptasku co Ty opowiadasz co Ty gnieciesz :sorry2: i jak mogłas pomyslec ze cos zle pomyslimy,oj kochana ....przyzwyczajaj sie bo coraz mocniejsze te bąbelki bedą ,a za chwilke to juz kopniaki :-D
 
Zagubiona ja też nie znoszę takich staników bez fiszbin i nawet nie mam takich, ale jeśli chodzi o karmienie to ta babka w szkole mówiła, że ta fiszbina coś tam uciska i potem są zapalenia czy coś:baffled:
 
reklama
odciagalam pokarm ponad miesiac w zwyklym staniku chodzilam i nic mi nie bylo

viola ja bylam ostatnio i powiedzialam ze nie ma mowy wiecej nie ide hehe na szczescie gin nie chce mnie na stresa narazac wiec kazal glukometrem badac wiec wole sie kuc 4 tazu dziennie niz pic swinstwo po ktorym i tak bede iala za wysoki cukier normalnie nie jem takich ilosci wiec wyniki wg mnie sa nieadekwatne do rzeczywistosci co glukometr mi potwierdza
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry