reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
gosiulek w tym cyklu miałam też już 4 dni przed @ ból brzucha identyczny jak przed małpą. śluz trochę bardziej wodnity i dość dużo i tak jak pisała zagubiona bardziej taki jak w okresie płodnym

a przed @ zawsze miałam taki bardziej przypominający klej z tubki. gęsty
 
witam drogie panie :)
ja właśnie wróciłam od gina wszystko w najlepszym porządku jupi pani doktor powiedziała że nic tylko się starać i niczym nie martwić :)
pozdrawiam i nadrabiam
 
bobofrutek - a mniej więcej wiesz kiedy miałaś owu ? .... bo wtedy dodaj 14 dni i to będzie twój termin @

gosiulek - ja miałam dużo śluzu zamiast @ i powiedziałąbym że on był raczej płodny .... i teraz też mam taki rociągliwy :-p ... w terminie @ lekko ćmił mnie brzuch

ja wesżłam w moją codzienną fazę mocniejszych objawów :baffled: ... dobrze że zdążyłam zapakowac zmyware i powiesic pranie a i zrobiłam kapiel w wannie moim storczykom :happy:


edit:
Ania - świetne wieści ! ... mi taka informacja od gina bardzo pomogła na moją psychikę :blink:
 
katy ha ha . na samotność w tym he he skupieniu to jeszcze długo nie może liczyć:-D

ja jak dostałam okres w sylwka to miałam przez 35 dni

gosiulek tak
 
katy wlasnie nie wiem kiedy mialam owu :-( jakos nie zwracalam na to uwagi bo myslalam ze nici ze staranek wiec nie obserwowalam sie a poza tym wesele i to wszystko wiec nie mialam glowy. 13 mialam @ 21 czyli w dzien slubu raz mi plamienie poszlo brazowe i tyle a dzis jest 22 dc i cyce pobolewaja jajnik kluje a o reszcie nie mowie bo powiecie ze wariatka jestem i sie nakrecam :-(
 
bobofrutek - no to nie masz wyjscia i ja na twoim miejscu bym liczyła cykl tak jak miałaś wczesniej :blink: ... no albo idź na monitoring do gina :tak:;-)
 
reklama
Do góry