reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Karolek gratuluję pęcherzyka :) Ty zobaczysz serdunio w walentynki a ja mam nadzieje płec :)
Malami a co to CIe dopadło :szok: kurcze zdrowej słoneczko bo taki piękny wyjazd przed Tobą !!!!!!!!!!!!!
zagubiona no dokładnie jak babcine, mam taki jeden po Jasiu i chodziłam w nim chyba pare dni a potem rzuciłam i miałam gdzieś!!!!!!!!!!!!!
Viola bleeeeeeeeeeee, ja źle wspominam glukoze szok !!!!!! aaha wciśnij sobie pół soku z cytryny do tego :) ja tak zrobiłam i wypiłam bez problemu, potem 2 godz, super odczekałąm a jak wróciłam z lab, to z drzwi do kibla biegiem leciałam !!!!! hehe
 
gosiulek test robiłam taki apteczny czułości 20 w dniu spodziewanej @. spójrz na mój wykres na enpr.pl. dwa dni wcześniej zrobiłam ten czuły 10 z allegro i jakiś cień wyszedł delikatny ale naprawdę musiałaś się przyglądać aby zobaczyć

kochane uciekam. będę w poniedziałek więc nie szaleć bo będę miała dużo nadrabiania. pa. miłego weekendu
 
oj tam. każdy nosi to co lubi. to też dużo zależy nie od rozmiaru a kształtu piersi

viola ​no siła wyższa-ale obiecuję poprawę
 
Nie wiem co mi dolega ,a do tego trzęsie mnie jak cholera!!!!!!!!!!Przemarzne w tej pracy bo przy 10 stopniach to nijak sie pracuje a później sa skutki
 
Ja od 2 tygodni nie noszę wcale stanika bo mam właśnie wszystkie z fiszbinami i od jakiegoś czasu bardzo mi przeszkadzają. Do czasu jak sobie nic fajnego nie kupię to po prostu nie noszę,nie mam dużych piersi więc mam nadzieję,że nic im nie będzie.
 
reklama
Zmykam kochane ,nie dam rady wysiedziec :-(
Jutro raczej tez mnie nie bedzie ,a pozniej wyjazd wiec nadrobię w środę :-),allle bede miała lekturę ;)hehehe

Miłego wieczorku życzę i czekam po powrocie na same dobre wiadomości :-):tak::-):tak:
 
Do góry