reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Malami przy takiej wysokiej tempce @ ???? Nie sadze a plamic przeciez mozna . Nadal nie wypuszczem &&&&&&&&&&&&&&&&&

Karolciu ja przenioslam sie na kawe bezkofeinowa ale to chyba nie byl dobry plan bo chodze jak snieta ryba :-):-):-) a wsumie siedze he he.

Nostronos no jak mozna cie zapomniec ja pamietam wszystkie z was ktore sa i ktore uciekly hi hi


 
malami losiczka ma racje temka wysoka wiec jakby to miala byc @ to bylby spadek a Ty masz wzrost wiec nadal trzymamy &&&&&&&&&&
losiczko fluidkow na winiary potrzebuje :-)
ja sobie dzis rano zmierzylam z ciekawosci i mialam 36.3 ale u mnie to dopiro teraz owu moze byc bo zawsze mialam spoznialska owulacje hihi :-)
 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
no kochana dziekuje bardzo teraz to tak we mnie weszly ze musi sie udac w tym cyklu :-)
a swoja droga ciekawe jaki on bedzie dlugi bo @ trwala krotko wiec roznie to moze byc hihi :-) 28 dc jest dopiero 9.02 wic musze sobie poczekac ale testowac nie bede obiecuje :-)
malami mialas taki cam dlugi cykl jak przed ciaza?
 
ciekawe jak u mnie bedzie? ja mam 31 dni wiec duuuugie. gin mowil ze powinien byc taki jak przed ciaza wiec czekam cierpliwie :-)
 
reklama
Dzień dobry kochane ;-)

Chyba zaczyna mnie coś rozkładać, głowa boli niesamowicie, ledwo co żyję...

Malami Ty to masz pecha do tych testów. Następny się rozmazał? Temperaturkę masz wysoko, więc dalej będę trzymać kciuki!!
Karolinko noo jestem na etapie szukania orkiestry. Wybór jest ciężki bo to tak naprawdę w większej części od orkiestry zależy czy ludzie będą się dobrze bawić. Fotografa i kamerzysty też jeszcze nie mamy, dzisiaj kolejny etap dzwonienia. Byliśmy u księdza i zapisaliśmy się na ślub na 17 i teraz myślę, że to za późno chyba... 16 była zajęta, więc chyba przepiszemy się na 15?
nosotrosku zaglądaj do nasz częściej kochana ;-)
 
Do góry