reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
hej a ja własnie wpadłam na chwilkę,
poczytałam i zapomniałam co chciałam pisać.

agnes gratuluję!!!!

losiczka
Tobie tez pozytywnych wyników badań, teraz już się wszystko ułoży tak jak chcesz. Fajnie Twój m zareagował:tak:

ja dziewczyny nie mam problemu z cycami a wręcz przeciwnie mam w sam raz, no może dla kogoś wydają się małe a jak Was czytam to widzę, że takie małe to na prawdę nie są złe. Kiedyś oglądałam dokument o kobietach z dużymi piersiami, które je zmniejszały bo miały problemy ze zdrowiem... i nie dziwię się, że wam to przeszkadza.

lorelain
śliczny teścik!!! tez taki chcę

domiska
ja mierze na dole i dla mnie jest lepiej niż w ustach bo w ustach sie tylko męczyłam żeby ten termometr dobrze utrzymać;-)a na dole nie mam najmniejszego problemu. Tylko głowę pod kołdrę trzeba wsadzić bo termometra nie słychać:wściekła/y:

już nie pamiętam co miałam pisać...

u mnie chyba dziś owul. jest ale prawie w ogóle mnie jajniki nie bolą... śluzu trochę mam... a męża nie ma...jak tylko wróci to go do łózka zaciągnę:tak:

póki co winko sobie zapodałam na rozluźnienie:rofl2:
 
A tak sobie czytam dla zabicia czasu :) kochana
Losiczko zapomniałam ;( buuu ale ze mnie dupa Kochana gratuluje dobrego wyniku a mówiliśmy ci ze wszystko będzie dobrze :tak:
 
Ostatnia edycja:
jane jestesmy na tym samym etapie (tak mysle,ze u mnie owu ..chociaz pewnosci brak ),&&&&&&&&&&&&&&&&&& za nas,aby tym razem udalo sie !!!!!!!! :happy::happy::happy:
 
No ja jestem:tak:...musialam wziasc ciepla kapiel bo tak mnie glowa napiernicza ze juz wymiekam:baffled:

Jane to dzialaj;-) ...tylko daruj zycie mezowi......jeszcze ci sie przyda ;-)

Ja mojego tez molestuje ale kurde juz nie wiem co sie u mnie dzieje
Przez dwa dni skok, no niby zaburzona moglabyc ale jeszcze 2 dni temu na testach owu pokazywala sie druga ale jasna kreska a dzisiaj zero, nic, tylko jedna krecha i co jest pytam sie???????? Sluz kleisty bialy....:baffled:
 
reklama
Do góry