reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zaczynamy staranka :)

Bobo no to do dziela a w ktorym dniu cyklu jestes juz o bobosexaxh? kiedy spodziewasz sie @ wrednej albo inaczej kiedy zobaczymy te dwie krechy?

Lorelain
ale zazdrosna jestem o te krechy juz cztery dziewczyny ktore rowno ze mna zaczynaly cykl zobaczyly pozytywny test, mialam dola przez jakis czas ale im blizej owulki tym bardziej mi przechodzi, tylko potem znowu @ i znowu wielki doool.

karolina tez wlasnie sie zastanawialam czemu na enpr odpisujesz a z nami pogadac nie chcesz...:(
 
reklama
Ilonka dupka mam 2 opakowania wiec spokojnie :tak: napewno sobie zapodam no i ginek to jak najbardziej,bo ja panikara i zaraz bede wymyslać :szok:

Lori dziekuję i fluidki poproszę


o ranyyy jak ja wytrzymam do chociazby środy :sorry2:

skoti masz racje co do kłapouszka :-(
 
Lori upatrzyłam sobie piżamkę jednak, albo 2 częściową albo koszulę , no i pare inny ubranek ale bardziej dla maluszka sobie lukam np posciel czy łóżeczko :) także tylko by sie kasa przydała i bym juz kupiła co mi trzeba bo mam wybrane :)

a piżamka taka i koszula
Ankor-PIŻAMA DAMSKA dł.spod.- MOTYLE-L=M (2086052321) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

KOSZULA NOCNA CIĄŻOWA I KARMIENIA KRÓTKI RĘKAW S/M (2042969478) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
malami tak jak pisze ilonka po tabsy na potrzymanie pewnie :-) nie pytalam ale pewnie dlatego ze jestem po poronieniu dlatego musze byc pod kontrola :-)
losiczka fluidki lataja po poznaniu wiec wszystkie je wylapie :-)
scotland @ byla 13.01 wiec boboseksy teraz wskazane za ok dwa tyg bede testowac o ile wredna nie pojawi sie wczesniej :-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki wybaczcie ,ale zmykam,kąpie młodego i pod kołderkę,mierzyłam tempke 37.3

Poinformuje was z samego rana :-D

Ilonka suuuper piżamki i koszulka też

Dobrej nocki i miłych ploteczek
 
Ilonka - ja w pierwszej ciąży miałam mało ciążowych ubrań bo było mi na to szkoda kasy, teraz dużo rzeczy mam po Matim to może bardziej poszaleje z ubraniami dla siebie i z gadżetami dla maluszka :-) ... ta druga pidżamka będzie praktyczna bo i po porodzie się przyda bo łatwo można będzie karśmić ;-)

scotland - ja miałam doła miesiąc temu, bo podwójne rozczarowanie, najpierw kreseczka i zniknęła a test robiony w święta i wtedy właśnie tez zaraz po mnnie Karolcia testowała i troszkę jej zazdrościłam, ale z drugiej strony bardzo się cieszyłam .... i tez przed owulką szybko mi przeszło bo już tylko myslalam żeby teraz się udało :tak:
 
Ja tez jak wam sie udaje to placze ze szczescia razem z wami, moze w tym cyklu i mi sie uda, niby to dopiero 3 cykl a mi sie ciagnie w nieskonczonosc ten czas staran. My na 21 pojdziemy chyba sobie do kina na 'The Grey'
 
reklama
Lori ja chodziłam z wielkim brzuchem w lato wiec nie miałam typowych ubrań tylko spodnie ciążowe i np zwykła tuniczka, ale krótkie spodenki po brzuch i tez tuniczka,wiec nawet nie mam takich na teraz ubrań a naprawde bluzki mam do pępka prawie ze juz !!!!!! no juz nie mówię ze sie nie dopinam w kurtce !!!!!!
a po Jasiu mam kojec ale nie chce go tylko łozeczko z baldachimem wózek sprzedałam poscieli tez nie mam bo jeszcze Jaś śpi pod ta swoją, jak coś to mam ubranka ale dla dziewczynki juz nie mam, no wiele by tu pisać co jeszcze musze kupić !!!!!!!!!
 
Do góry