reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
hej helo
ZZagubiona
moze zrob liste rzecz ktore bys chciala dla maluszka a kazdy z rodzinki niech wybierze co by chcial kupic, w ten sposob unikniecie niepotrzebnych podwojnych czy nietrafionych prezentow;-) ...no i trzymam kciuki za tego malego "ekshibicjoniste":-D
Agnes piekny ten plusik i napewno juz bedzie dobrze:tak::-)
Domiska a ciekawe czy tesc sobie tez nie przegzewa:cool2:
Malami kochana u ciebie fasolka pachnie na kilometr:tak:....a swoja droga piekny wysyp fasolek w tym roku:-)
Ania a ty dostaniesz po dupsku zeby 6 lat u gina nie byc?????:szok::szok::szok:
Bobo za ciebie trzymam tez kciuki zeby po tym zielonym swiatelku poszlo gladko:happy:
 
Kinga, Rozia, Malami, kobitki podpowiedzcie mi gdzie mierzycie temperaturę? Na górze czy na dole? Chciałam porównać swój wykres z Waszymi.
KatyB hahahah może teściuniu grzeje jajca bo mróz ;)
 
Katy nie byłam bo tak jakoś wyszło wiesz jak tu jest robią ci cytologię co 3 lata i tyle jak jest w porządku to zapomnij o ginekologu :( UK lovely country :(
 
domiśka ja mierzyłam na dole i mnie tak było wygodnie, bo w ustach często moze być zaburzona np spanie z otwartą buzią, zanim sie zmierzy otworzy sie buzię albo sie coś powie itd a to juz zmienia tempkę a jak na dole to otwierasz oczy i mierzysz po prostu :) no ale nie kazda chce na dole mierzyć wiec to juz twoja decyzja kochana :)
 
reklama
Do góry