reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Witam popoludniowo :-)

Lorelain Krak sliczne kreseczki ja sikne jutro rano poraz ostatni i mam nadzieje ze tez bedzie duza roznica:-) a ja dzisiaj czuje sie super poza sennoscia nic mi narazie nie dolega ;-) brzuszek juz dzisiaj prawie nic nie boli .Wlasnie skonczylam szycie na dzisiaj wole nie szarzowac za bardzo .

Ilonka super ciuszki kochana. Jezeli chodzi o spodnie ciazowe to juz 7 miesiecy temu kupilam sobie takie ze streczu o 3 rozmiary za duze wiec jak juz w nic sie nie bede miescila to sobie je przerobie:-)

Kurcze jak ja bym chciala umiec wstawiac zdjecia :-(
 
Ilonka - ja mam 2 pary ciążowych jeansów, których nie mogę nosić (i nie nosiłam), bo mają za wąskie w udach nogawki. A z tego co kojarzę, to Ty szczupła jesteś, to powinnaś sobie bez problemu dać z nimi radę. Jak chcesz, to wkleję Ci tu fotki i jak będziesz chciała, to Ci je wyślę pocztą. OK?
 
Ostatnia edycja:
katrina a jaka jest długośc całkowita spodni ????????? w biodrach i udach ?????? w wolnej chwili jak coś to mi napisz,
 
Ilonka -
te jaśniejsze - dł. nogawki od kroku do dołu - 81cm, w biodrach 53cm (x2),
w udzie 24cm(x2),
te ciemniejsze - dł nogawki od kroku do dołu - 77cm, w biodrach 52cm (x2)
w udzie 24cm (x2).

Jak pasują Ci wymiary, to w poniedziałek mogę Ci je wysłać, bo nie mam komu ich oddać, a ja ich nie nałożę.
 
Dziewczyny mogę Was prosić o pomoc?
Poprowadzicie mnie jak za rączkę bo dużo mam ostatnio na głowie i mało ograniam :p
Za kilka miesięcy chcemy się zacząc starać o dziecko i poszukałam w internecie badania jakie muszę wykonać.
Znalazłam
-badanie krwi
-badania moczu
-krzepliwość krwi
-badania na obecność przeciwciał toksoplazmowy
--'"--" cytomegalii
-badania tarczycy
-badania na obecność antygenu HBS
-cytologia
-usg piesi i narzadu rodnego
-badania cisnienia

Od czego zacząć?Kiedy wykonać pierwsze badania skoro o dziecko chcemy się starać pod koniec sierpnia.
Podzielcie się jakimiś radami :)
pozdrawiam:)
 
reklama
katrina hmmmm chyba bedą na mnie w biodrach za szerokie , bo w biodrach mam ok 95cm , także wydaje mi sie ze bedą az za szerokie , ale strasznie CI dziękuję, chyba ze az tak przytyje to jak coś to sie zgłoszę jak jeszcze je bedziesz miec :p
 
Do góry