reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Cześć dziewczyny

oh ja już się czuję bardzo ciążowo ... pewnie dla tego że miałam dzisiaj cztery pożądne omdlenia takie że leżałam jak długa :rofl2: ... w poprzedniej ciąży też tak miałam, ale przechodziłam ją latem i myślałam że to wszystko przez te upały :confused:
Zrobiłam ostatni raz dzisiaj testy ciążowe, kreska testowa ciemneijsza od kontrolnej ... jak sie będę bawiła aparatem to wrzucę zdjęcię, będę miała fajna pamiątkę jak kiedyś do tego wrócę :-)
Byłam również dzisiaj w laboratorium zrobić badanie na bete...wyniki we wtorek :dry:

leżę i odpoczywam bo po lataniu pół dnia po mieście znowu mnie pobolewa jak na @ brzuch ... będę sobie grzecznie nadrabiać co popisałyście a mąż niech sprząta ;-):-D

agnese - zaciskam mocno kciuki !!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
ja teraz będę 2 tyg świrować... (ale bym miała prezent na walentynki których nie cierpię) :-D ja już dosłownie głupia jestem :-)
dziewczyny przed owu temp spada??? :-D

nie robię wykresu tylko właśnie wczoraj miałam 36,0 a dziś 35,2 (dziś niby owu-zwykla temp to 35,7/8)


o ch%^& idzie Wam powiem po chłopsku :-D
ale znalazłam sobie nowe hobby więc się czymś zajmę-mam nadzieję
 
no cichutko tu dzisiaj.

lorelain dawaj nam tu zdjęcia twoich testów. i uważaj słonko na siebie. chcesz iść na L4?

justynka no spada ale to też nie reguła. a obserwujesz śluz?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry