reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

kochane ja kończę pomału pracę i uciekam do domku. spróbuję trochę się położyć i odpocząć.

proszę trzymać za mnie kciuki bardzo, bardzo mocno.

odezwę się do was dopiero w poniedziałek koło południa. mam nadzieję że z dobrymi wiadomościami.

buziolki i miłego weekendu
 
reklama
Hej dziewczynki czytam was caly dzien tylko weny brak zeby cos naskrobac

Bobo slicznie wygladalas i maz oczywiscie tez, taka radosc od was bije:tak:

Ja weekend oczywiscie w pracy, znajomi chca sie umowic na jakies wspolne gotowanie kolacji w sobote, jakos dziwnie, czuje w tym podstep, pewnie chca sie podlizac zebym zajela sie ich corka jak beda oboje pracowac oczywiscie za darmo, cos za duzo ludzi znalazlo sobie darmowa nianke, trzeba bedzie to ukrocic bo sie przezwyczaja za bardzo a ja jednak wole wolny czas spedzac sama z mezem i coreczka a nie z gromadka obcych dzieci......

masz rację nie daj się ! ... a jeśli już byś chciała sobie 'dorobić' to zgódź się pod warunkiem zapłaty .... no ale zdrugiej strony może znajomi faktycznie tylko chcą z wami wspulnie spędzić czas ;-)

No to jestem i ja:)

U nas nadal cisza ... :-) zobaczymy kto pęknie pierwszy:-)

dzwoniła dziś do mnie moja Pani doktor, bo miała już wyniki i prolaktynę mam ok, a progesteron niby też, bo 10, a od 10 jest norma, no ale ten wynik ledwo się załapał :-( Ale powiedziała mi,że jak do 6 miesięcy się nie uda, to dopiero wtedy da mi progesteron na druga fazę... Chyba wolałabym od razu... Co Wy o tym myślicie?

mi osiedlowy gin powiedzial to smao...wzięłam duphaston an własną rękę :dry: ... czułam że tak musze zrobić :blink:

witam
zagubiona no proszę jakie romantyczne spotkanie pierwsze mieliście z męzem !!!!!!!!!! co do siary to ja miałąm z Jasiem ale jakoś chyba ok 7 miesiąca
krak- pieronie nie grzeb tam :szok: ciąża jest wiec daj spokój i siedź grzecznie !!!!!!!!!!!!!!! co do wagi to nie martw sie, wiadomo mozesz jesc zdrowo w umiarze a napewno nie przytyjesz dużo :)
lori ja to bym poszła na jakiś czas nawet na l4 bo te początki są ważne , wiem ze masz dupka ale stres tez robi swoje i zmęczenie !!!!!!!!!!!!
anisiaj :( ojjjjjj tulę mocno!!!!!!!!!
losiczka TY ciągle sobie "fruwasz" ze szczęścia napewno a ja razem z TObą, bo nawet nie wiesz jak sie cieszę ze CI sie udało choć ja tak coś przeczuwałam bo tak zawsze jest jak sie np w danej chwili nie chce to wtedy sie udaje :) no i dobrze ze tak wyszło, badanie wyjdzie OK i dzidzia tez bedzie także wszystko sie układa :) no i mąż bedzie miec prace, bo to dziś ma sie wyjaśnić tak ????????????????


Ja tylę nadrobiłam , wybaczcie ze nie wszystko ale czytałam w pośpiechu, !!
Wczoraj spędziłam Cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudny dzien z męzem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZAKUPY FRYZJER KINO ale kina nie było bo sie zasiedzieliśmy w Pizza Hut i nam godzina umknęła a juz nam sie nie chciało czekac 2 godzin do następnego , także zrobiłam zakupy kupiłam sobie śliczny sweterek w H&M i bluzeczkę która za mała niestyty bo jej nie przymierzyłam ale oddaje ją przyjaciółce także sie nie zmarnuje :p dla dzidzia widziałam tyle rzeczy ze ja to bym juz kupiła wszystko ale obiecałam sobie ze najpierw płec potem zakupy :) choć i tak wiem ze coś kupię jeszcze zanim poznam płec hehe :)
no ale ogólnie było boooooosko :) brakowało mi tego mojego pierona !!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D


MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ SŁONECZKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pochwal się bluzeczkami! .... co robiłaś u fryzjera? ;-):-)

A ja się dziś witam dolinowo :( Spadła mi tempka i to już penie na @ :sad:

Z M się w końcu pogodziłam, ale to ja pękłam :) Ale cóż z tego jak znowu się nie udało :( buuuuuuu

ja uważam że to jeszcze może na zagneiżdżenie które do 10 dnia po owu jest normą ... trzymam kciuki żeby jutro tempka poleciała w górę :tak:

Hej dziewczyny...
no nieźle nam się tu rok zaczyna epidemia fasolkowa :-)
mój mąż ostatnio rzekł do mnie "chodź pojedziemy do kuzynki zobaczyć mała dzidzie to się zarazisz, bo wiesz ciąża to jak choroba :-D"

a ja zaczynam fazę bobo-seksowo-paranoidalną :-D:-)
dziś powinna być owu więc dziewczyny "zaraźcie" mnie w końcu fasolką :-D która to tam ostatnia agnes?? GRATULUJĘ! no to wiesz kogo gonić :-)


bo ja jak zwykle pesymistycznie nastawiona...
z drugiej strony może w końcu polubię Walentynki-jak zobaczę 2 kreski (@ na 12.02)

Miłego i owocnego weekendu :tak:

morze fluidków specjalnie dla ciebie na szczeście ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
agnes gratulacje, ja tez dwa dni temu mialam tylko cien cienia drugiej krechy, dzis juz super wyrazna krecha wyszla, takze powtorz test za dwa dni i bedziesz miala potwierdzenie :) co do zabarwionego sluzu/plamien, to nie martw sie, ja tez malo co wczoraj nie umarlam ze strachu, ale popisalam na innych ciezarowkowych forach i okazuje sie, ze jest tozupelnie normalne, regula: poki sluz/plamienie nie jest czerwone, albo nie jest go tak duzo, ze musialabys np wymienic wkladke, to spokojnie, to zwykly objaw pojawiajacy sie na poczatku (a czasem tez i pozniej)

scotland - mozesz mi wpisac do tabelki lat 26 (co prawda dopiero w marcu, ale juz lepiej wpisac hehe), termin ostatniej @ 30/12/2011 no i termin porodu wychodzi 05/10/2012 :) dziekuje


ja dzisiaj zrobilam kolejny raz test, taki na potwierdzenie i krecha slicznie pociemniala :) tymczasem elektorniczny tescik tez potwierdzil fasolinke :) nawet wskazal 2-3 tyg od zaplodnienia, a ja wiem, ze dokladnie 2 tyg dzisiaj mijaja, jakos hcg szybko rosnie, moze blizniaki ;)

co do moich ojawow to ja tez mam taka niechec do jedzenia, moze chwilami jest mi tez mdlo, ale bez przesady, odczuwam to szczegolnie wieczorami, i nie daje mi to zasnac, ale tylko sie cieszyc, bo jak sa objawy to i jest fasolinka :)
piersi tez czasami czuje, po bokach szczegolnie, ale nie ma tragedii
zauwazylam tez, ze coraz bardziej mi tam mokro i coraz latam do lazienki bo mysle, ze jednak @ przyszla...

przesylam Wam tesciki z dzisiaj i porownanie 2 testow z dzis i sprzed 2 dni :)
 
lori krak piękne macie kreseczki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! naprawde :)

lori jedna bluzeczka niestety za mała , na cyce nie weszła nie chciało mi sie przymierzać wiec mam za swoje ale przecena w crop wiec 9,99zł nie majątek poza tym juz przyjaciółka chce ją wziąść wiec niech bierze bo ja jeszcze dłuuuuuuuuuuuugo w nią nie wejde !!!!!!!!!! no ale chociaz sweterek dobry tez z przeceny z H&M za 30zł przecena z 100zł :-D


blu.jpg swe.jpg


a włosy podciełam a dziś mąż będzie mi rozjaśniać i zmieniam kolor na brazik :)

na razie szperam na necie w poszukiwaniu spodni ciążowych :-)
 
reklama
Do góry