reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zaczynamy staranka :)

czasem te testy o czułości 20 wyjdą nawet i przed terminem wiec ja bym zrobiła jutro jeszcze chyba ze wytrzymasz kotek do poniedziałku wtedy krecha wyjdzie juz bez zastrzezeń :-D ale ja zrobisz i bedzie leciutka krecha to i tak ciąża jest :)
 
reklama
Hej dziewczyny...
no nieźle nam się tu rok zaczyna epidemia fasolkowa :-)
mój mąż ostatnio rzekł do mnie "chodź pojedziemy do kuzynki zobaczyć mała dzidzie to się zarazisz, bo wiesz ciąża to jak choroba :-D"

a ja zaczynam fazę bobo-seksowo-paranoidalną :-D:-)
dziś powinna być owu więc dziewczyny "zaraźcie" mnie w końcu fasolką :-D która to tam ostatnia agnes?? GRATULUJĘ! no to wiesz kogo gonić :-)


bo ja jak zwykle pesymistycznie nastawiona...
z drugiej strony może w końcu polubię Walentynki-jak zobaczę 2 kreski (@ na 12.02)

Miłego i owocnego weekendu :tak:
 
Justynka to ja ślę juz "stare" fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ale losiczka i agnes przeslą świeżynki jak coś :-D
 
dziewczynki u mnie to nic pewnego. poczekam spokojnie do poniedziałku. was tez proszę o trzymanie kciuków i zaklinanie @ aby już nie przyszła. a jeśli się potwierdzi to obsypię was masą fluidków.
 
Halo dziewuszki......sorki Jane ze wczoraj sie tak po "angielsku" zmylam :rofl2:ale czasem moj m jest taki ciekawski co ja tu klikam ze musze robic takie ewakuacje:-D


Agnes sloneczko ale mi radosc sprawilas tym wpisem....ale cicho sza;-)........poczekam na oficjalny wpis z gratulacjami...w miedzy czasie zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
oby wszystko bylo dobrze :tak:

Rozia a ty sie jeszcze nie zalamuj....chociaz wiem ze latwiej powiedziec trudniej zrobic .....bedzie dobrze
 
witam dziewczynki :) widze że kolejna fasolinka przybyła agnes trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i nie puszczam :tak::tak::tak:
życzę ci tego z całego serca
 
agnes mi sie wydaje ze to fasolinka bol brzucha jest w ciazy normalny taki jak na@ gorzej jak bys czula ze cos chce wypasc lub pojawia sie krew, lutke jak wezmiesz nic sie nie stanie jak jest fasolka to wzmocni jej mieszkanko
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dzięki dziewczynki za dobre słowo:happy: Mam nadzieję,że macie rację... Zobaczymy jutro...

A tymczasem żegnam się już, bo do pracy idę, później na urodziny do koleżanki... Może uda mi się jutro rano przed pracą wpaść na chwilkę, ale bardziej prawdopodobny jest poniedziałek:-( Także agnes trzymam za Ciebie mocno kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :-)

Miłego dnia wszystkim życzę :-) pa
 
Do góry