reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
i ja zaczynam liczyc owieczki, ostatnie dwie noce nie za bardzo sie wyspalam, chyba emocje ;) mam nadzieje, ze dzis po melisie bedzie troche lepiej :) tylko strasznie mnie glowa rozbolala eh

dobranoc
 
Anisiaj sorki ze od razu nie odpisalam ale musialam powyciagac gary ze zmywarki...ja robilam w Rzeszowie w szpitalu i niestety placilam bo ubezpieczenie mam tylko tu...co do dnia cyklu to szczerze nie pamietam ale naprawde nie masz sie czym martwic tego samego dnia wypisuja jesli wszystko bedzie ok;-)
 
ania nie chciałam cie przestraszyć, tylko z ciekawości pytałam o temp. Ja nie jestem ekspertem ale wydaje mi się, że po prostu owulka. nadchodzi. Mnie też czasami kilka dni przed owul. bolą jajniki. A co do plamienia to wiem, że castagnusa można barć na takie przypadki plamienia śródcyklicznego, żeby to wyregulować.

dziewczyny ja się na tych hormonach w ogóle nie znam ale jak tym razem będę mieć taką krótką fl to coś czuję, że mnie badania też czekają:-(

taki mały żarcik:

Kobieta do faceta w łóżku:
- No to śpij dobrze i śnij o mnie
- *****, to zdecyduj się...

 
Ostatnia edycja:
WITAJCIE SOBOTNIO :-):-):-)

Milego dnia dla wszystkich ja dzisiaj siedze przy maszynie wiec wpadne wieczorkiem jakby co :tak:

Dziewczynki i dla was kiedys za swieci slonce :-):-):-)
 
reklama
witam
zagubiona no proszę jakie romantyczne spotkanie pierwsze mieliście z męzem !!!!!!!!!! co do siary to ja miałąm z Jasiem ale jakoś chyba ok 7 miesiąca
krak- pieronie nie grzeb tam :szok: ciąża jest wiec daj spokój i siedź grzecznie !!!!!!!!!!!!!!! co do wagi to nie martw sie, wiadomo mozesz jesc zdrowo w umiarze a napewno nie przytyjesz dużo :)
lori ja to bym poszła na jakiś czas nawet na l4 bo te początki są ważne , wiem ze masz dupka ale stres tez robi swoje i zmęczenie !!!!!!!!!!!!
anisiaj :( ojjjjjj tulę mocno!!!!!!!!!
losiczka TY ciągle sobie "fruwasz" ze szczęścia napewno a ja razem z TObą, bo nawet nie wiesz jak sie cieszę ze CI sie udało choć ja tak coś przeczuwałam bo tak zawsze jest jak sie np w danej chwili nie chce to wtedy sie udaje :) no i dobrze ze tak wyszło, badanie wyjdzie OK i dzidzia tez bedzie także wszystko sie układa :) no i mąż bedzie miec prace, bo to dziś ma sie wyjaśnić tak ????????????????


Ja tylę nadrobiłam , wybaczcie ze nie wszystko ale czytałam w pośpiechu, !!
Wczoraj spędziłam Cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudny dzien z męzem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZAKUPY FRYZJER KINO ale kina nie było bo sie zasiedzieliśmy w Pizza Hut i nam godzina umknęła a juz nam sie nie chciało czekac 2 godzin do następnego , także zrobiłam zakupy kupiłam sobie śliczny sweterek w H&M i bluzeczkę która za mała niestyty bo jej nie przymierzyłam ale oddaje ją przyjaciółce także sie nie zmarnuje :p dla dzidzia widziałam tyle rzeczy ze ja to bym juz kupiła wszystko ale obiecałam sobie ze najpierw płec potem zakupy :) choć i tak wiem ze coś kupię jeszcze zanim poznam płec hehe :)
no ale ogólnie było boooooosko :) brakowało mi tego mojego pierona !!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D


MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ SŁONECZKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry