reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Jeszcze, żeby było weselej, wyczytałam właśnie, że przy moim TSH (3,01) mogę pomarzyć o ciąży, bo choć norma jest do 4,78, to żeby zajść w ciążę, trzeba mieć 1,5-2,0. No i teraz muszę chyba szukać endokrynologa, buuuu :-(
 
reklama
Jane mierze na dole tylko ze ja śpię dziennie ok 5 max 6 h bo wstaje bardzo wcześnie nie wiem sama dlaczego :( zobaczymy jutro co pokaże zmartwilam sie trochę bo zaczął mi sie pokazywać jakiś brązowy sluz takie żyłki i jakby jajniki bolą oba niewiem co sie ze mną dzieje myślisz ze coś jest źle?
 
anisiaj bzdura z tym tsh, w ogole sie nie martw! ja jestem pod opieka lekarza juz dobre kilka lat (i w Polsce i tutaj w Anglii), dostalam zielone swiatlo na staranka od obu lekarzy przy moim THS wynoszacym 6!! tez sie prawie zalamalam, bo ta moja tarczyca to lata z gory na dol, ale obaj lekarze wytlumaczli, ze tsh owszem wazne, ale NAJWAZNIEJSZE zeby FT3 i FT4 bylo w normie, takze zrob sobie przede wszystkim badania na FT3i FT4 i glowa do gory :)
 
Ania dokladnie mnie tez jajniki pobolewaja to znak naszej kochanej nadchodzacej owulki....ciesz sie i raduj bo dzien plodny nastanie:-D:-D:-D!!!!!!!

Anisiaj nie boj sie tego badania ja tez je mialam:tak:....najlepsza narkoza jest w tym wszystkim:-D bo nic innego nie czulam ani nie bolalo a starac sie moglam w kolejnym cyklu bo nic mi tam nie robili:tak:....okazalo sie ze wszystko ok....wiec glowka do gory
A podobno po takim badaniu mozna szybciej zajsc w ciaze
A hormony wyregulujesz, przynajmniej wiesz na czym stoisz:-)

Jane ty wariacie ......ubezpieczona jestes na wszystko.....masz racje :tak:;-):-)
Co do prysznica do da sie nawet w najmniejszym....chyba jak by rzucil temat najdziwniejsze i najmniejsze miejsca na sex to niezle bysmy sie zdziwily....i usmialy :laugh2:
 
Hej dziewczynki czytam was caly dzien tylko weny brak zeby cos naskrobac

Bobo slicznie wygladalas i maz oczywiscie tez, taka radosc od was bije:tak:

Ja weekend oczywiscie w pracy, znajomi chca sie umowic na jakies wspolne gotowanie kolacji w sobote, jakos dziwnie, czuje w tym podstep, pewnie chca sie podlizac zebym zajela sie ich corka jak beda oboje pracowac oczywiscie za darmo, cos za duzo ludzi znalazlo sobie darmowa nianke, trzeba bedzie to ukrocic bo sie przezwyczaja za bardzo a ja jednak wole wolny czas spedzac sama z mezem i coreczka a nie z gromadka obcych dzieci......
 
krak - nawet nie wiesz ile mi dałaś tym wpisem! przecież ja już tu oszalałam przez te netowe mądrości :( ft3 mam 2,84 przy normie do 4,20, a ft4 0,95 norma od 0,89 do 1,76. wiec chyba jest ok.

przyznam Wam, że mam dzisiaj dosyć. Jeszcze P. wrócił z pracy i opowiada o kolejnej podopiecznej (pracuje z młodymi gniewnymi), która zaszła w ciążę, pije, pali, a tatuś w pierdlu. gdzie jest sprawiedliwość...

katyB - dziekuję za pocieszenie :) gdzie to robiłaś? ja już raz miałam skierowanie, ale wtedy mój okres zatrzymał się na 4 miesiące, a przecież trzeba to robić do 12 dc...
 
Ostatnia edycja:
No to jestem i ja:)

U nas nadal cisza ... :-) zobaczymy kto pęknie pierwszy:-)

dzwoniła dziś do mnie moja Pani doktor, bo miała już wyniki i prolaktynę mam ok, a progesteron niby też, bo 10, a od 10 jest norma, no ale ten wynik ledwo się załapał :-( Ale powiedziała mi,że jak do 6 miesięcy się nie uda, to dopiero wtedy da mi progesteron na druga fazę... Chyba wolałabym od razu... Co Wy o tym myślicie?
 
Anisiaj - jak widzisz po moim suwaczku da sie :) ja sie mniej denerwowalam samym zachodzeniem w ciaze (bo to byl moj pierwszy cykl), a bardziej tym, ze naczytalam sie co to sie nie dzieje zlego z rozwojem dziecka jak ma sie niedoczynnosc tarczycy, otoz lekarz wytlumaczyl, ze najwazniejsze w rozwoju dziecka to FT3 i FT4, prosto tlumaczac, TSH wskazuje to co nasza tarczyca "mysli", czyli np u mnie wynik 6 oznaczal, ze moja tarczyca mysli, ze jest za malo hormonu, tymczasem FT3 i FT4 to wyniki "faktyczne", czyli ile tych hormonow jest naprawde, a wiec tarczyca sobie moze "myslec" swoje, ale jest w bledzie i faktycznie hormony sa w normie, przepraszam jak zagmatwalam, tak mi to moj lekarz wytlumaczyl :)
 
krak - idealnie mi to wyjaśniłaś :) no to skoro ft3 i ft4 mam w normie, to widocznie moja tarczyca tak odczytuje hormony, jak ja objawy ciążowe u siebie ;) czyli zupełnie bez sensu :)
 
reklama
u mnie JEDYNYM objawem, na ktory zwrocilam uwage przed @ bylo to, ze czulam sie...wysmienicie i pelna energii :) zawsze przed @ bylam chodzacym mamroczacym zombie, a tutaj nagle nawet a pracy moglam wysiedziec i na spacery mi sie chcialo chodzic :O szok ;)
 
Do góry