reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
witam z samego rana :)

a wiec, zmierzylam rano temperature i nadal 36.95, okresu/plamienia brak, i wiem, ze to 1 dzien po spodziewanej @ ale..... nie wytrzymalam i zrobilam test (a nawet dwa, bo nie widzialam, czy zwidow nie mam), no i wydaje mi sie, ze chyba jest jednak ta 2 linia...tylko strasznie blada, ale jest :)

wysylam Wam moje drogie zdjecia, pierwsze jest ciemne, bo nie bylo jeszcze swiatla dziennego i moze niezbyt dobrze te linie widac, a drugie zdjecie jest z godz. 9 na parapecie robione (nie sugerujcie sie kolorem linii - jest fioletowa, bo test juz wysechl, ale byla druga kreseczka rozowa jak tylko zrobilam test i nie pojasniala ani nie sciemniala od czasu kiedy pierwszy raz odczytalam wynik)

co myslicie??

gratulacje!!!

Noo jeszcze czekamy na kreseczki Losiczki!! :-)

Karolina dekoracja sali jest w cenie, mięska jest po trzy kawałki na osobę, 5 rodzajów mięs. ;-)
tobie gratuluję podjęcia decyzji i rezerwacji sali ;-)


Krak - cudne dwie kreseczki! Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze! :)

Losiczko - trzymam kciuki!

No to tak, jak mówiłam, kumulacji w totka nie było, więc teraz czas na naszą kumulację II kresek ;)

Nie obrażę się, jeśli będę następna ;P

tobie też będzie dane zobaczyć dwie kreseczki :) .... szybciej niż myślisz =)

Losiczka, trzymamy kciuki za fasolinkę no i dobre wyniki:))))))
Krak gratulacje ! takie po cichutku żeby nie zapeszać ale ślicznie widać 2 krechy :)))))

Ja właśnie wróciłam z usg owulacji i mój pęcherzyk pękł :))) wszystko przebiega na razie dobrze. Podpytałam czy powinnam zrobić jakieś badania a lekarz mówił, ze na razie nie koniecznie ale może warto luteinę wziąć tak profilaktycznie. No i zastanawiam się co robić , mam dupka w domu i chyba wezmę po jednej? Któraś w Was bierze? i co z castangusem , może powinnam odstawic? w tym cyklu juz plamień nie miałam.

-Lorelain
kuknęłam na twój wykres, Ty brałaś duphaston, pomożesz? jak to jest z dawkowaniem?

trzymam mocno kciuki...myślę że wiadomość o pękniętym pęcherzyku bardzo Ci pomoże psychicznie bo wiesz że wszystko jest ok i teraz to już tylko potrzeba dużo miłości :) ... ja biorę jedną tabletke

ilonko tylko niech sie dzieje ostroznie hehe
Zobacz załącznik 430037moj pies uwielbia aparat i nie udalo sie go odgonic ;p

cudny ten komplecik :)

DZIEWCZYNKI SA II KRESECZKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JESTEM W CIAZY MAM W BRZUSZKU MALENKIEGO OKRUSZKA

P
isze i rycze nie moge w to uwierzyc !!!!!!!!!! Caly cykl spisalam na straty wszystkie objawy byly @ zadnych ciazowych !!!!!!!

Poza tym spaniem !!!!!!!!!

JAK TU NIE WIERZYC W SZCZESLIWE LICZBY MOJA CUDOWNA 7 ZNOWU PRZYNIOSLA MI SZCZESCIE !!!!!!!!!!!!!



Krak/losiczka - dziewczyny bardzo się cieszę że będziemy razem na październikówkach ... to będzie bardzo szczęśliwy miesiąc :-)


mój mąż oczywiście świetnie przyjął nowinę, wycałował i wyściskał :-)

przepraszam że wczoraj tylko jedne post napisałam i zniknęłam ,ale kurczę zasnełam na kanapie nawet nie wiem kiedy :szok:

bardzo bolą mnie piersi, właściwie to powinnam przejśc na jakiś bawełniany stanik, ale stanowczo jestem do tego za płaska :baffled:

dzisiaj zrobiłam kolejne dwa testy .... kreseczki obie są już tak samo mocne a na qiuk viue to nawet ta testowa mocniejsza od kontrolnej
 
Lori to teraz musisz dbać o siebie,żeby dzidzia się zdrowo rozwijała:) Zazdroszczę Ci tych kreseczek:( Ale wierzę,że wszystkie je w końcu zobaczymy :-)
 
Losiczko gratulacje z całego serducha. Tak się cieszę:-):-):-) Teraz trzymam kciuki za córeczkę albo najlepiej 2 córeczki za jednym razem:) A następnym razem jak będziesz się starała to zaczynaj od 7 cyklu hihi

Zagubiona
czuję małą codziennie rozpycha się i kopie najczęściej w pęcherz heh a jak u Ciebie?
 
WITAJCIE

Losiczka - aż mnie w gardle ścisnęło i łzy stanęły.... SUPER!!!!!! Bardzo się cieszę i ogromnie gratuluję!!!!!!!!!

Krak - Tobie również GRATULUJĘ!!!!

Witam nowe staraczki i życzę powodzenia!!!
 
reklama
Witajcie dziewczynki:-) dopiero wróciłam z pracy, a tu TAKIE wieści:-) LOSICZKO bardzo, bardzo się cieszę z Twojego szczęścia i gratuluję. To wspaniała nowina:-)

Krak dla Ciebie również gratulacje i trzymam kciuki żeby kreseczki ciemniały:)
 
Do góry